• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fotoğraf Düzenleme

The Dynamic

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 Haz 2011
Puanı
7
Arkadaşlar malum çoğumuzun facebook'u var ve oraya fotoğraflar atıyoruz bazı arkadaşlarımın fotoğraflarına bakıyorumda abartılı olmasada düzenlemeler yapıyorlar.Bende resimleri koyarken düzenleme yapmak istiyorum bunun için kullanabileceğim kullanışlı,özelliği fazla olan program var mı?

adobenin photoshop serisini önerebilirim CS6 yeterince kullanisli bir program gerekli düzenlemeleri rahatlikla yapabilirsin :)(yazdigim reklama giriyosa uyarabilirsiniz)

Son düzenleme:
Eğer Freeware kullanmak istersen Gimp tavsiye ederim, yüzdeki sivilceyi akneyi falan her türlü temizliyor. Biraz kurcalarsan çok kullanışlı olduğunu anlarsın 1 ay PS kullanmayı denedim pek olmadı ama Gimp daha kullanışlı geldi hem de ücretsiz. Eğer faceye atmak istediğin foto varsa paylaş düzenleyip atarız

Geri