• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fotoğraf Makinası

☺MaxiGame☻

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
13
Dijital fotoğraf makinası alacağım ama bu konularda fazla bilgi sahibi değilim, bütçem 500tl bu fiyata alabileceğim en uygun makina hangisidir engin tavsiyelerinize ihtiyacım var :)

Bence daha biriktirmen lazım canon 60 d en ortası 2 bin tl bende var ve gayet güzel 550 d de güzel oda 1.5 bin fln en iyileri canon mark2 ler ve 10 bin tl :D

Fotoğraf makinasına okadar para vermek istemiyorum profesyonal çekimler yapmayacazki işimi görsün yeter :)

☺MaxiGame☻;2303628' Alıntı:
Fotoğraf makinasına okadar para vermek istemiyorum profesyonal çekimler yapmayacazki işimi görsün yeter :)
İş olarak kastın profil fotosu fln mı yoksa daha değişik şeyler mi ona bağlı ? işe çevirmek istiyorsan profesyonel alman lazım.

☺MaxiGame☻;2303633' Alıntı:
Düğünlerde bayramlarda yada herhangi bir günde... 500 tlye alınabilecek en iyi makina :)
Profesyonel alıp her zaman kendi ayarını yapıcan o günkü duruma göre gitcek :)

Küçük Profosyonel makina gibi fotoraf makineleri var 400 500 tl civarındaydı iyi resim çekiyo diye biliyorum.

----------

Bende bu var çok iyi çekiyo 350 400 civarındaydı fiyatı
1329819602.jpeg

Fiyatına göre özellikleri iyi gibi geldi :) Peki bu Samsung'un makineleri kalitelimidir ?

Geri