• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fotoğraflarda Kötü Çıkmak

Gedikoglu

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Şub 2012
Puanı
35
Neden böyle oluyor? Kızlar geneli der okulda top10'a girersin diye,aynaya bakıyorum kendime aşık oluyorum.Fotoğraf çekiniyorum,çeken adam bile diyor hocam bu olmadı diye.

Son düzenleme:
Güzel/Yakışıklı kişi fotojenik değildir takma kafana.

Kaldıki fotoğraf çekinirken ister istemez kendini kasıyorsundur. "Haberim yokmuş gibi çek panpa" modelinde çekindiğin fotoğraflara bak. Sen çek demiyorum ciddi anlamda habersiz yakalandıgın doğal fotografları diyorum. Bence farkı görüceksin.

Güzel/Yakışıklı kişi fotojenik değildir takma kafana.

Kaldıki fotoğraf çekinirken ister istemez kendini kasıyorsundur. "Haberim yokmuş gibi çek panpa" modelinde çekindiğin fotoğraflara bak. Sen çek demiyorum ciddi anlamda habersiz yakalandıgın doğal fotografları diyorum. Bence farkı görüceksin.

Eyvallah,ama hiç beni habersiz çekemez ki :) Yinede arkadaşlara diyeyim beni çaktırmadan alsınlar.

Bendede var o problem, tek sorun doğal bir poz veremiyoruz, ki ben fotoğraf çekilmekten nefret ederim beğendiğim sadece 1 fotoğrafım var oda fazlası ile doğal olduğu için..

Kahretsin cok iyiyim ya! Saka bir yana bende bu dusunce icerisindeydim. Sonralardan kendi kendime "Ulan bide farkli tiplemeleri yapiyim bakiyim nasil olcak" dedim ve abuk sabuk surat ifadeleri ile fotograf cektim, sosyal medyada paylastim. Sonuc mukemmel :D begendiler :D yani en azindan asker stili foto degil :D bak mimiklerini kesfedip birseyler yapabilirsin. Ben gercekte "Birek Pit" fotografta "Hakki Bulut" olan tiplemeler gibi goruyordum kendimi. :D

A116 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Son düzenleme:
ge9e5u3y.jpg

Kahretsin cok iyiyim ya! Saka bir yana bende bu dusunce icerisindeydim. Sonralardan kendi kendime "Ulan bide farkli tiplemeleri yapiyim bakiyim nasil olcak" dedim ve abuk sabuk surat ifadeleri ile fotograf cektim, sosyal medyada paylastim. Sonuc mukemmel :D begendiler :D yani en azindan asker stili foto degil :D bak mimiklerini kesfedip birseyler yapabilirsin. Ben gercekte "Birek Pit" fotografta "Hakki Bulut" olan tiplemeler gibi goruyordum kendimi. :D

A116 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

saçları biraz daha kısa olsa üst tarafı daha güzel olur gibime geldi.

kaşlarda birleşmezse nefessiz verirler sana :D en azından kezbanlar nefessiz verir öyle umuyorum :D

Oğlum adam nasıl fotojenik oluyorlar diye soru soruyor, millet fotoğraflarını koyuyor.

İzdivaç Forumu mu lan burası? :D

Geri