• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fotoğrafları Yağlı Boya Resimlerine Dönüştürmek (Resimli)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SpLash
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SpLash

1. Adım :

Resminizi Photoshop programında açın ve control + j tuşlarına basarak resminizin bir kopyasını (duplicate) daha yapın.

op1.jpg

2. Adım :

Duplicate ettiğiniz resim ile Filter > Texture > Craquelure bölümüne gidin ve açılan pencerede aşağıdaki resimdeki değerleri girin.

op2.jpg

3. Adım :

Tekrar Filter > Others > High Pass bölümüne giderek açılan pencerede aşağıdaki gördüğünüz değeri girin.

op4.jpg

4. Adım :

Son olarak en üstteki resminiz seçiliyken layer ların olduğu yerde layer mode bölümünde bulunan Normal yazısını seçerek Linear Light yapın ve opacity değeri %100 iken bunu %70 oranına düşürün. Artık yağlı boya resminize sahipsiniz.

Sonuc:

op6.jpg

Özür Dilerim Ama Bunu Bilmeyen Photoshop Programı Kullanamaz Yani Kullanıyosa Bilmiyosa O iş ona Göre DeyiL

Msn avatarı yaparken artistlik olsun diye resimler böyle deiştirilebilir. gayette şık oluyo ama bi çaba sarfestmeye gerek yok. genede anlatmışsın saol ama Sen mi yazıp resimleri fln ayarladın yoksa alıntımı :) bu kadar basit bi konuda olsa alıntıysa lütfen alıntı yaz:'(

Msn avatarı yaparken artistlik olsun diye resimler böyle deiştirilebilir. gayette şık oluyo ama bi çaba sarfestmeye gerek yok. genede anlatmışsın saol ama Sen mi yazıp resimleri fln ayarladın yoksa alıntımı :) bu kadar basit bi konuda olsa alıntıysa lütfen alıntı yaz:'(

Hayır Bana ait

Bizden Bir Ünlüyü Yapsan Bence Çok Daha Güzel Olurdu :)

Not:Açılan Konularda Tartışma Cıkarmayın.

Geri