• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Foxconn Bios Güncelleme Hakkında Yardım

Hilal-i Ahmer

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
53
İlk başta Bios Saati sürekli tarihi ve saati şaşırınca bende yeni pil aldım ama hala düzelmedi. Sürekli bios menüsüne girerek düzeltiyorum her bilgisayarı açtığımda. Bu sefer bios'u güncellemek istiyorum ama bios güncelleme hakkında hiçbir fikrim yok. Bu konu da yardım edebilecek var mı?

1622505_10202487150491594_702968074_o.jpg

ou4b.png

vbqb.png

Foxconn Support - Download

Bu linkteki motherboard bios update kısmından download edip. flash yardımı ile güncelleyebilirsin. ama en son 08/26/2008 udatesi verilmiş. pek bir fark olacağını sanmıyorum.

Foxconn Support - Download

Bu linkteki motherboard bios update kısmından download edip. flash yardımı ile güncelleyebilirsin. ama en son 08/26/2008 udatesi verilmiş. pek bir fark olacağını sanmıyorum.

Yalnız ben bunları nasıl yapacağımı bilmiyorum. Sadece bu güncellemenin Bios Saat sorununu düzelteceğini umuyorum. :ent

Yalnız ben bunları nasıl yapacağımı bilmiyorum. Sadece bu güncellemenin Bios Saat sorununu düzelteceğini umuyorum. :ent

Googleden arama yaparak bulabilirsin dostum. Çünkü onu burdan anlatmam mümkün değil rehber hazırlamam lazım. Modlar varken rehber yapmak bana düşmez ki yoğunum işlerimden dolayı. Google'den Flash ile bios güncelleme şeklinde aratarak bilgi sahibi olursun. Umarım düzeltirsin sorununu

----------

Dikkat bakarsan yeni pil aldığım halde düzelmediğini söyledim.

ve ayrıca bir iki şey daha söylüyeyim güncelleme yapmadan önce şunları da dene son çare olmazsa güncellersin.Bilgisarın elektrik kablosunu çıkar 4-5 saat beklet.
Ondan sonra bilgisayarı aç bilgisayarın tarihini ve saatini elle değiştirip normal şekilde kapat aç
Eğer bunlara rağmen halen sorun devam ediyorsa Biosa girip saat ve tarihi değiştir.
Ve ayarları yaptığında F10 a basıp kaydettiğinden emin ol

Googleden arama yaparak bulabilirsin dostum. Çünkü onu burdan anlatmam mümkün değil rehber hazırlamam lazım. Modlar varken rehber yapmak bana düşmez ki yoğunum işlerimden dolayı. Google'den Flash ile bios güncelleme şeklinde aratarak bilgi sahibi olursun. Umarım düzeltirsin sorununu

----------

ve ayrıca bir iki şey daha söylüyeyim güncelleme yapmadan önce şunları da dene son çare olmazsa güncellersin.Bilgisarın elektrik kablosunu çıkar 4-5 saat beklet.
Ondan sonra bilgisayarı aç bilgisayarın tarihini ve saatini elle değiştirip normal şekilde kapat aç
Eğer bunlara rağmen halen sorun devam ediyorsa Biosa girip saat ve tarihi değiştir.
Ve ayarları yaptığında F10 a basıp kaydettiğinden emin ol

2. seçeneği defalarca denediğim halde olmadı. Sanırım geriye güncelleştirme kaldı. Teşekkür ederim. :)

Geri