• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

FPS Değişikliği

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Callous
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Callous

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ara 2009
Puanı
12
Windows 7 64 bit kullanırken 80-180 arasında fps alıyordum oyun başlangıcı tf sırasında vb.
windows 8.1 64 bit kullanırken 45-90 arasında fps alıyorum oyun başlangıcı tf sırasında vb.

bu kadar bi fark neden ortaya çıktı anlamadım birde windows 8.1 şuanda aktivasyonunu yapmadım microsoft tarafından bi kısıltma olmuşmudur ? yoksa sorunum ne benim şimdiden teşekkürler :)

Windows 7 64 bit kullanırken 80-180 arasında fps alıyordum oyun başlangıcı tf sırasında vb.
windows 8.1 64 bit kullanırken 45-90 arasında fps alıyorum oyun başlangıcı tf sırasında vb.

bu kadar bi fark neden ortaya çıktı anlamadım birde windows 8.1 şuanda aktivasyonunu yapmadım microsoft tarafından bi kısıltma olmuşmudur ? yoksa sorunum ne benim şimdiden teşekkürler :)
2gb ramli pcde sabit 60fps alan gördüm

Yeni yama ile fps değişiklikleri görülmüş çoğu oyuncuda. Düzelteceklermiş. Tabii her bilgisayar için geçerli değil.

Dün ile bugün arasında bu kadar fark olması imkansız i5 işlemci 2.5 ghz , 1 gb ekran kartı güncel sürüm , 8 gb ram 1600mhz çarşamba günü oynarken 90 dan aşşa düşmezken bugün 90 dan yukarı çıkmıyor dağlar kadar fark var.

8 gb ram 2 gb paylaşımsız 128 bit ekran kartı var en fazla 60 fps alıyorum :D

yatay kalibrasyondaki tiki kaldırın fpsnin artması lazım

Geri