• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

FPS oyun önerisi.

HardCoreOneS

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Eki 2012
Puanı
6
İyi günler arkadaşlar , başlıkta belirttiğim gibi fps oyun önerisi istiyorum ücretli yada ücretsiz farketmiyor ortam olsun , güzel olsun yeter :D

battlefield 3 bir ara bedavaydı al istersen multiplayer takılırız takım bile kurabiliriz. ortam olduktan sonra..

cs go ya geçen hafta güncelleme geldi oyun her geçen gün zevkleniyo denemeni öneririm.

Bedavaydı derken ? ayrıca alabileceğim bir site bir yer var mı yoksa gidip gold-teknosa gibi yerlerden dvd ilemi almam lazım :D

bedava veriyorlardı battlefield 3 tabi premium paket değil normalde 36 lira artık bedava mı bilmiyorum.
playstoreden alabilirsin internet faturasına 12 taksit yaptırabiliyorsun %100 güvenilir

bedava veriyorlardı battlefield 3 tabi premium paket değil normalde 36 lira artık bedava mı bilmiyorum.
playstoreden alabilirsin internet faturasına 12 taksit yaptırabiliyorsun %100 güvenilir
ttnetli değilim ayrıca yukarıda belirttiğin gibi ortam-takım vs gibi bir durum olursa illa battlefield 3 oynanmak zorunda değil bir çok oyun mevcut :D

Geri