• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fps Sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dilky17
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dilky17

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ocak 2015
Puanı
22
İyi akşamlar arkadaşlar.Başlıkta belirttiğim gibi cs go da fps sorunu yaşıyorum 30-35 fpsde oynayabiliyorum hiç anlamam bilgisayar özelliklerinden oyun özelliklerinden ama mevcut sistemim 8 gb ram , i7 işlemci ve amd radeon hd 7670m ekran kartı.Görüntü ayarlarını orta yaptığım halde oynarken arkamdaki adam önüme sis atsa oyun kasıyor falan hani rahatça pek oynayamıyorum sizce bu normal mi yoksa mevcut sistemimle daha çok fps alabilir miyim ? alabilirsem nasıl alabilirim neyleri yüklemeliyim güncellemeliyim , şimdiden herkese teşekkürler.

Sorunum çözülmüştür , amd catalyst control center indirip ayarlamaları yaptım şimdi 80-110 fps arası oynuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri