• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fromat CD'si Satılır mı?

Hullabaloo

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Mar 2016
Puanı
3
Bilgisayarıma virüs bulaştı (portalsepeti) bununla ilgili bir konu açmıştım. Çözüm olmadı. Ben de format atmaya karar verdim. Pc'ciye gidip format attırmak tuhaf geliyor. Bir format cd'si alsam da atmak istediğim atsam. Bu korsana girer mi (PCciler verir mi manasında). Sizce ne kadardır?

10 lira. Bilgisayarcılar vermez korsan cd satanlar verir. Yok korsan istemiyorum diyorsan teknoloji marketlerinden lisanslı ürün alırsın.

şerrefsizim ip adresinden şikayet ederim böylede karaktersiz bi adamım :D işin şakası torrent den indirip dvdye çekebilirsin yada usbye senin seçimin :D

Bilgisayarıma virüs bulaştı (portalsepeti) bununla ilgili bir konu açmıştım. Çözüm olmadı. Ben de format atmaya karar verdim. Pc'ciye gidip format attırmak tuhaf geliyor. Bir format cd'si alsam da atmak istediğim atsam. Bu korsana girer mi (PCciler verir mi manasında). Sizce ne kadardır?

Korsana girer değil, korsanın dibine vurursun yani. :D Öğrenci adamız korsan devam. Yoksa bende karşıyım korsana.

Pc tamiri yapan dükkana gidip abi format cdsi satiyormusun dediğinde 1dk lik sessizligin ardından oradan hicbirsey olmamış gibi kaç. :D

flash disk varsa onunla da yapabilirsin.

Masaüstü pc kullanıyorsan ve pcdeki sistem eski biossa cd ile at laptopsa flasla atmanı önerirm flash hız ama masaüstünde sorun çıkarabilir bazen ,internette arattırarak bulabilirsin.
Sistem olarak windows kullanıyorsan kendi offical sitesinde iso olarak veriyor oradan indirip crackliebilirsin win 10 zaten şuanda ücretsiz.

Adamın yanına gittim. Format cdsi var mı dedim. İnceledi. Öyle baktı. Dalga geçicek veya küfür edicek zannettim. 15 dk otur halledeym dedi. Ben de oturdum 10 TL ye verdi.
Tavsiye: Bodyci olun. Küfür edemiyor.
EDİT:
Şimdi de DVDRom la alakalı bir sorun çıktı. Çalışıyor ama okumuyor. Bütün vidalarını tekrar sıktım vs. Ama nafile... Aynı adama götürüp yaptırcam. 1-2 TL ye yapar. Kasayı götürmeme gerek yok zaten bi tek o kutucğu götürcem.

Adamın yanına gittim. Format cdsi var mı dedim. İnceledi. Öyle baktı. Dalga geçicek veya küfür edicek zannettim. 15 dk otur halledeym dedi. Ben de oturdum 10 TL ye verdi.
Tavsiye: Bodyci olun. Küfür edemiyor.
EDİT:
Şimdi de DVDRom la alakalı bir sorun çıktı. Çalışıyor ama okumuyor. Bütün vidalarını tekrar sıktım vs. Ama nafile... Aynı adama götürüp yaptırcam. 1-2 TL ye yapar. Kasayı götürmeme gerek yok zaten bi tek o kutucğu götürcem.

Bodyci olmaya gerek yok :)

Geri