• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Full İnt Bow İçin İtem Seçimi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan lol46500
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

lol46500

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
0
Meraba arkadaşlar iyi forumlar benım 110 cap full int bow'um var sizce hangi itemleri giymem gerekiyor avantajları nedir dezavantajları nedir

Garment mi yoksa projektör mü yoksa Armormu ?

Tam benim ilgi alanım :) Kıyafetleri pvp yapmayı düşünüyorsan serverın int mi str mi ağırlığına göre yapmanı tavsiye ederim. Protector'e karşıyım. Yıllardır bu buildi kullanırım ama hiç protector giymedim. Çift setle oynadım devamlı. Ancak öyle bir pozisyonda değilsen yine de tavsiyem sana pvp yapacaksan STR ağırlıklıysa sw Armor set yapman. Eğer unique için kuruyorsan bu buildi çokta fark etmez. Sadece CH bi yapıdaysa server int bow 110 da avantajlı pozisyonda diğer intlere göre, Crit geldiğinde az da olsa crit farkı STR kadar olmasa da büyük etkendir.

Kısaca : INT Bow Unique = Garment , INT Bow Pvp = Protector Tabii int bow pvp`de nasıl olur onuda Allah bilir :)

Geri