• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Full STR Cold-Fire-Pacheon Yapılandırması [120 Lv]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491

Merhaba arkadaşlar yeni bir rehberle daha karşınızdayım bugün gerçekten güçlü bir yapılandırma olan Cold-Fire-Pacheon yapılandırmasını anlatacağım.Hadi başlayalım :)

-Fire Skilleri-

Kırmızı ile işaretli olanlar kesinlikle açılması gerekenler
Yeşil ile işaretli olanlar sp sıkıntısı yok ise açılması gerekenler
Siyah ile işaretli olanlar açılmaması gerekenler
Fire bölümünde açacağımız skiller fire imbuesi, fire buffları ve fire pasif skilimiz

-Cold Skilleri-

Cold bölümünde açacağımız skiller cold buffları, snow skilleri ve cold pasif skili

-Pacheon Skilleri-

Pacheon bölümünde açacağımız skiller pacheon atak,atak artırıcı skiller ve pacheon pasif skili

Fire-Cold-Pacheon yapılandırmasına protector de giyebilirsiniz ama ben garment giymenizi öneririm.

Fire-Cold-Pacheon Videosu

Rehberimiz bu kadar arkadaşlar umarım size yararlı olabilmişimdir - Feyz-i Baki.

Son düzenleme:
Eline sağlıkta snow ne alaka onu anlamadım benim bildiğim str charlar en fazla %30luk snow kullanır daha fazlasında mp yetmez açıklarmısın neden hepsi açık?

Kardeşim Sana Zahmet 110lwl Force/Fire/Pacheon Yapılandırması yapabilir misin :) bide hangı seti giysem daha iyi olur?

40 snowu çok fazla olur 20 snowu gayet iyi ayrıca o karşıdaki nuker her türlü bu adamı alırdı ilk stunu koyucak sonra nuke sonra dönme ama ne bilsin direk dönme koyuyo :D

Ellerine sağlık gayet güzel olmuş ama videodaki nuker oynamayı pek bilmiyor sanırım :D

işte benim charım,pvp charı budur ! ama Fire,Force,Pacheon. gerçekten mükemmel ve çok zevkli bi build

Geri