• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Futboldaki Bazı Efsane Sözler.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
AATIF CHAHECHOUHE

"Soyadımı doğru yazabilmek için yıllarca uğraştım. Ne anlama geldiğini de hâlâ bilmiyorum."

sgdc2.jpg

__________________________________________________ ________________

TOLGA ZENGİN

"Olimpiyat Stadı'nda güzel olan tek şey isminin "Atatürk" olması."

sgdff.jpg

__________________________________________________ _______________

ABBIATI
"Ne olduysa üç dakikada oldu. Hayatımın şokunu yaşadım. Galatasaray sanki uzaydan gelmiş gibiydi."

(3-2'lik GS-Milan maçı için.)

sgdgw.jpg

ARSENE WENGER
''Taraftarımızdan tek isteğim, Türk Bayrağı'na karşı saygılı olsunlar yeter, çünkü Türkler bayrakları için canını verirler. "

sgdjq.jpg

MARIO BALOTELLI
''Futbol mu daha güzel kızlar mı diye sorsalar hiç düşünmeden futbol derim ama biraz düşünürsem eğer kızlar derim. "

[TABLE="class: ncode_imageresizer_warning, width: 736"]
[TR]
[TD="class: td1, width: 20"]
wol_error.gif
[/TD]
[TD="class: td2"]Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 800x564.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
sgdlq.jpg

CHICHARITO
''Evet hristiyan olabilirim ama örnek aldığım tek insan Hz.Muhammed (sav)'dir. "

[TR]
wol_error.gif
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
sgdnm.jpg

CRISTIANO RONALDO
''Messi zeki, İbrahimoviç güçlü, Beckham yakışıklı diye seviliyorlar. Ben ise sevilmiyorum çünkü bunların hepsi bende var. "

sgdq6.jpg

PEP GUARDIOLA
''En büyük amacım Messi'yi dünyanın en iyi futbolcusu yapmaktı, ama o beni dünyanın en iyi hocası yaptı. "

[TR]
wol_error.gif
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
sgdt2.jpg

ÜNAL AYSAL
''Alex Ferguson'un sözleşmesi nasıl bilmiyorum, ama öğrenirsem eğer Fatih Terim ile öyle bir sözleşme yapacağım. "

[TR]
wol_error.gif
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
sgdv0.jpg

YAYA TOURE
Muhabir, maçın adamı seçildin bunu şampanyaylamı kutlayacaksın? Teşekkürler ama ben müslümanım içki içmem Lescot içer ona verin "

[TR]
wol_error.gif
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
sgdxh.jpg

METİN OKTAY
"Galatasaray'da kaptanlık yaptığım zamanlarda yazı-tura yapılacağı vakit hep tura derdim. Varsın Atam'ın silüeti yere değmesin.

sgdzw.jpg

Pascal Nouma
' Arkadaşlarım benim Necati Şaşmaz'dan daha iyi türkçe konuştuğumu söylüyorlar. '

fft11_mf2495811.Jpeg

Aykut Kocaman
' Şunu söylemeliyim ki, hiç bir kupa Gökhan Gönül'ün saçının telinden daha önemli değildir, futbolcularımızla gurur duyuyorum. '

fft11_mf2495821.Jpeg

KAYNAK:
http://www.fanatik.com.tr/foto-galeri/futbol/futbol-tarihinin-unutulmaz-sozleri/276514/27/48

“İstatistik mini etek gibidir; birçok şeyi gösterir ama asıl görmek istediğinizi göstermez…”

Sir Alex Ferguson

"Soyunma odasında herkes ter kokarken Beckham parfüm kokuyordu." (C.Ronaldo)

'' Türk futbolunda her şeyden biraz var ama hiçbir şey tam değil. ''

Frank Rijkaard

'' Barcelona o kadar mükemmel bir takım ki Victor Valdes bile güzel gözüküyor ''

Maradona

'' Milli takımın başına illa yabancı hoca gelcekse benim Alman pasaportum da var. ''
-Yılmaz Vural

İçlerinde ne kadar gereksiz ve yapmacık sözler var.

Örneğin : Siz hiç bir zaman başka bir ülkenin milli duygularını kabartacak sözler söyleyen Türk hoca gördünüz mü ? Göremezsiniz çünkü herkez ancak kendisini yüceltir. Heleki dünya genelinde Türklerden nefret edildiği gerçeğini göz önüne alırsak yabancı bir hocanın Türkler hakkında bu denli güzel ve gurur verici sözler söyleyeceğine zerre kadar ihtimal vermiyorum. Bu sözler birileri tarafından uydurulmuş gibi ve hiç hoş değil. Biz böyle bir milletmiyiz ? Hakkımızda söylenmeyen iyi sözleri başkaları söylemiş gibi yapıp kendimizi yalanlarla yüceltmeye çalışacak kadar sahtekar ve aciz bir millet miyiz ?

Değiliz kesinlikle... Ama bunu her kim uydurduysa kendisinden utansın. Aslında iyi birşey yaptığını sanıyor ama yaptığı çok çirkin birşey.

AATIF CHAHECHOUHE

ARSENE WENGER
''Taraftarımızdan tek isteğim, Türk Bayrağı'na karşı saygılı olsunlar yeter, çünkü Türkler bayrakları için canını verirler. "

sgdjq.jpg

Alın bir tane daha...

Ne yani sen tura diyince hep tura gelip Ata'nın yüzü yere değimiyor mu ? Ne kadar yapmacık ve gereksiz bir söz. Eğer gerçekten Ata'ya bu kadar saygılıysan Hakeme dersin hocam karşı taraf istediği kaleyi alsın biz yazı tura atmak istemiyoruz Ata'nın yüzü yere değmesin... Olay budur...

Ha bu sözleri gerçekten Metin Oktay mı söylemiştir... Hiç sanmıyorum. Bununda başka bir uydurma söz olduğu açıkça ortada...

METİN OKTAY
"Galatasaray'da kaptanlık yaptığım zamanlarda yazı-tura yapılacağı vakit hep tura derdim. Varsın Atam'ın silüeti yere değmesin.

sgdzw.jpg

''Allahını seven defansa gelsin.''

Sir Yılmaz Vural

İşte bu çok iyiydi :D

Geri