• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

G Auto Events V 3.0 Source Code

Yanlış bilineni düzeltelim hemen apollo ve tayfası dediğiniz kişilerinde bu programı başkasından hacıladığını SRC açtığınızda mevcut Türkçe yazılar ile görebilirsiniz.
kimseden hacılandığı falan yok eventbot eirene için tarafımdan kodlandı türkçe yazılar da o an ya apollo ile src incelerken ya da bilgimin yetersiz olup yardım aldığım kişiler ile aramızda geçen diyaloglardır :) yani [MENTION=289065]Rival1337[/MENTION] haklı.

Yanlış bilineni düzeltelim hemen apollo ve tayfası dediğiniz kişilerinde bu programı başkasından hacıladığını SRC açtığınızda mevcut Türkçe yazılar ile görebilirsiniz.
Türk olduğumuz için src içerisinde Türkçe yazıların olması doğal değil mi dostum ?

Geri