• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

G2 Unroot ve Stock 4.4'e Nasıl Dönülür

Absolution

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Ağu 2013
Puanı
51
Yardım lazım arkadaşlar. Telefon' a root attım ama unroot nasıl yapacağımı anlamadım. Google' da aradım ama çok karışık. Galiba unroot olması için stock roma geri dönmek lazımmis. Ayrıca telefonumu garantiye göndericektim bazı sorunlardan dolayı ve adam bana yazilimdan kaynaklı olabileceği için kitkati tekrar yükleriz dedi. Hazır elim değmişken onuda aradan çıkartırım. Eğer sorun devam ederse garantiye göndereceğim ve 0 cihaz istiycem çünkü G2' nin en sorunlu cihazı bana geldi. Üstelik Gold ve Kırmızı modellerin yedek parçası yok Türkiye' de. Evet sorunum bu acil yardım lazım.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yokmu yardım edebilicek olan :(

Abi sen gel bari anlarsın [MENTION=1]Deepblue[/MENTION]

LG hakkında çok fazla bilgim yok çünkü hiç kullanmadım. Mantıken evet stock roma geri dönmen lazım ama lg de bu iştem tam olarak nasıl yapılıyor çok fazla bilgim yok. O karışık dediğin işlemlerdir muhtemelen onun kolay yolu yok.

Geri