• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

G2 Update

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dentrax

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2011
Puanı
707
Herkese Merhaba,

LG G2 modeli telefonuma bugün güncelleme geldi. Android güncellemesi değil sanırım. Ben bu güncelleme geçmişine fix-news vb. detaylı olarak bakacağım "kısaca Version History anahtar kelimesi" bir site varmı acaba ?

Çok aradım ama öyle birşey bulamadım, sanki devlet sırrı saklamışlar gibi tek bilgi bile yok :)

Çok aradım ama öyle birşey bulamadım, sanki devlet sırrı saklamışlar gibi tek bilgi bile yok :)

Tüh ya olsa iyiydi. Birde s4 de bulunan GroupPlay ile g2 de NFC modunu açıyorum. Arkadaş kuruyor ama maksimum 6 haneli şifre girebiliyor group play'e. Tabi benim WiFi WPA istiyor yani 8 karakter. Bu yüzden şifreyi yazsam bile bağlan butonu açılmıyor. Ayrıca şifresiz kursa bile şifreli gözüküyor ve girmiyor.

Diğer bir sorun da s4 ön kamera çalışmıyor siyah ekran verip başa atıyor. Bunlar neden oluyor ? :D

Ula selam verdik borçlu çıktık :D

Group Play hakkında bir fikrim yok maalesef grup yapacak bir topluluk bulup onu deneme gibi bir şansım asla olmadı :D

Kamera konusunda ya yazılımsal sorundur ya donanımsal, öncelikle yazılımsal olup olmadığını bulmanız gerekir onun için de cihazı ya fabrika ayarlarına sıfırlayın veya sıfırdan güncel firmware kurun eğer sorun çözülürse yazılımsaldır çözülmezse donanımsaldır servise göndermeniz gerekir.

Geri