• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

G300s

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Roba
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Roba

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 May 2009
Puanı
13
Herkese iyi forumlar :) Logitech g300s mouse var elimde. Biraz araştırdım ama tam olarak bir bilgi elde edemedim. Şimdi benim yapmak istediğim ayarladığım makro ayarlarını mouse içine kaydetmek ve başka bir bilgisayarda programa gerek duymaksızın direk olarak mouse'u takıp kullanabilmek bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilirlerse sevinirim :)

Var öyle bir ayar farede.

logitech gaming software'ini indirirsen açılış ekranında şöyle iki simge var. bunlardan fare olanı seçersen fare'nin hafızasına kaydedersin yaptığın makroları. Ancak bilgisayara kaydettiğinde daha zengin makro seçeneklerine sahip oluyorsun.

imx33hyn.jpg

Geri