• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Galatasaray - Chelsea

ApAcHe_07

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
4 Eki 2012
Puanı
63
Arkadaşlar Galatasaray - Chelsea Maç Linki Ve Rtmp Kodları Olan Varsa Atabilir Mi Acaba ?

Yanlış anlama şahsi fikrimdir bi öneri olarak söylüyorum. Yakında kıraathane falan yok mu abi git orada seyret daha güzel oluyor bence :)

Yanlış anlama şahsi fikrimdir bi öneri olarak söylüyorum. Yakında kıraathane falan yok mu abi git orada seyret daha güzel oluyor bence :)

burda seçim nedeni ile ortalık çok karışık kahveler partilere göre ayrılmış a kahvesi b partisi ile alakalı ordan çıktığını gören c partisi neden ordaydın diye hesap soruyor sen olsan gece 11 12 gibi çıkıp gidermisin? :)

Yasak olmadıgına eminsen vereyim

bulduklarımı kaybettim banada lazım :D

aha buldum yasaksa editleyin

http://webspor.co/

Son düzenleme:
Farda TV veriyormuş maçı nasıl açılacağını bilmiyorum nette gördüm frekansı buymuş Türksat
11988 POL : H SR : 2222 FEC : 5/6

Geri