• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Galaxy ace 2 Aldım!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Vol`Jin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Vol`Jin

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
30 Haz 2009
Puanı
3
Beyler başlıkdada belirttigim gibi galaxy ace 2 aldım.Şuana kadar akıllı telefon kullanmadım.Sadece ipod touch 2 kullanmışlıgım var , oda akıllı telefon sayılırsa(zaten kolaydı kullanımı).Telefon elimde fakat hiçbirsey yapamıyorum :cry: 6-7 saatir sarjda öyle kalmış durumda.Kullanım hakkında kısa bir bilgi verebilecek varmı? Ayrıca bu oyun, uygulama vs. nerden indirebilirim?

----------

Edit : Bir ayar yapmam gerekiyor mu?Gerekiyorsa nasil yaparım :F

Ayarları felan kurcala herseyi kurcala kimse doğuştan öğrenmedi. bu arada güzel telefon bi resmini koy bakalım .d

Sağolasın.
Samsung-Galaxy-Ace-2-i8160-Cep-Telefonu-Siyah__86619263_0.jpg
Uğrasamadım :facepalm:

çok basit be abi sadece bi gmail açıcaksın telefonuna giriceksin google playden uygulamalırı indiriceksin

Geri