• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

galaxy s3 - iphone4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Embriyo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Embriyo

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
93
Arkadaşlar bu 2 telefondan birini almayı düşünüyorum. ama heüz araştırma yapmadım. tavsiyeleriniz ve telefonlar hakkındaki yorumlarınız nelerdir?

S3 derim, çünkü ister donanımsal olarak olsun, ister teknik özellikleri olsun gerçekten iyi bir telefon, abimde var o yüzden biliyorum.. Ve sağlamlık açısındanda iyi bir telefon bunu tavsiye edebilirim.

iphone 4'de bakarsak benim için sadece görünüşü cezbedici bir özellik var, tam teknik özelliklerini bilmiyorum ama ister telefon olsun, ister sağlamlık açısından olsun S3'ün üstüne tanımam.

Not: Abim telefonunu kaç kere yere düşürdü sayamadım ama telefonda bir çizik dahi yok.
(S3 alırsan iyi bir kılıf almayı unutma)

Bende s3 derim özellikleri ve görüntüsü bakımından güzel bir telefon.

s3 te kullandım 4 te 4s te 5 te androide alışık isen s3 ios a alışıksan 4 veya 4s ben s3 u 3 gun once 4 32gb ile takasladım ve mutluyum cunku arabada aux a bağlıyım müzik dinliyorum veya kızla chatleşiyorum hepsi bu.Nasıl kullanacaksın bu önemli ?

Geri