• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Galaxy S3 Mini Satışta..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gravity

Yönetici
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2009
Puanı
715
samsung-galaxy-s3-mini-satista-13112012.png

Samsung
'un en iyi akıllı telefonu Galaxy S3'ün iyi gidişatından faydalanmak için piyasaya sürdüğü küçük modeli Samsung Galaxy S3 Mini, İngiltere'de kontratlı olarak satışa sunuldu. Telefon şuanda ücretsiz SIM versiyonu ile satışta.

Galaxy S3 Mini vergiler dahilinde 295 pound etiket fiyatı ile kullanıcıların karşısına çıktı. Kademeli olarak diğer Avrupa ülkelerinede gönderilmeye başlanan cihaz, Türkiye'ye Kasım ayı sonu Aralık ayı başı gibi gelecek. Şuanda bazı internet sitelerinde ön sipariş ile satılan Galaxy S3 Mini'nin ön sipariş fiyatı ise 999 TL. Satış fiyatının bu fiyattan daha düşük olması beklentiler arasında.

Samsung Galaxy S3 Mini'nin özellikleri ;

- 4 inç 800 x 400 WVGA Süper Amoled ekran
- 1 GHz çift çekirdekli işlemci
- 1 GB RAM
- Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi
- 5 Megapiksel kamera
- 8 veya 16 GB hafıza

Moderatörün son düzenlenenleri:
Özellik olarak aynı sanırsam ? ilk android ile tanısmam galaxy mini ile olmustu buda ona benzıyor gayet şık s3 kullanamayanlar buyuk dıyenler ıcın gayet şeker bir telefon olmus.

Bunu alacağınıza 100 lira katıp s2 alın

Sonra gelin bana diyin mert s2 aldım

Ben size s3 ün birebir aynısı romu vereyim al sana s3 donanımında s2 :D

Geri