• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Galaxy S5‘in Fiyatı Ortaya Çıktı!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
[h=2]Samsung’un Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde tanıttığı yeni amiral gemisi Galaxy S5'in fiyatı, Amazon İspanya tarafından ortaya çıkarıldı.[/h]
galaxy-s5-in-fiyati-ortaya-cikti--4111699.Jpeg

Amazon İspanya Galaxy S5'in 16 GB’lık sürümünü ön siparişe sundu. Satıcının Samsung olarak gözüktüğü ilan sayfasında, telefonun fiyatı ise 729 Euro olarak belirtilmiş. Bugünün döviz kuruyla çevirdiğimizde; 729 Euro, 2212 TL’ye karşılık geliyor. Ancak bu, Galaxy S5'in Türkiye’de bu fiyatla satılacağı anlamına gelmiyor. Yine de, bu civarda bir fiyat etiketine sahip olması kuvvetle muhtemel.

Samsung henüz Galaxy S5'in Türkiye satış fiyatını açıklamadı. Ayrıca telefonun 32 GB’lık modelinin Avrupa fiyatı da bilinmiyor.

Buna o kadar para vericeğime 5s alırım.Hiç olmassa yatırım yapmış olurum.iPhone'nun 2. el piyasası fazla düşmüyor.Ayrıca daha class ve parmak izi okuyucusu daha düzgün ve stabil.

Mayıs'a kadar telefon almamanızı öneririm. Bence Samsung Mayıs'ta S5 in farklı ve çok daha gelişmiş bir versiyonunu tanıtacak. Ayrıca HTC de Mart'ta yeni amiral gemisini tanıtacak ve daha LG nin de son kozu elinde Nisan ya da Mayıs gibi tanıtacak.

Mayısa kadar herkes elindeki kozları oynayacak ve o zaman bir karar verip size göre en iyi ve en uygun cihazı alabilirsiniz.

Mayıs'a kadar telefon almamanızı öneririm. Bence Samsung Mayıs'ta S5 in farklı ve çok daha gelişmiş bir versiyonunu tanıtacak. Ayrıca HTC de Mart'ta yeni amiral gemisini tanıtacak ve daha LG nin de son kozu elinde Nisan ya da Mayıs gibi tanıtacak.

Mayısa kadar herkes elindeki kozları oynayacak ve o zaman bir karar verip size göre en iyi ve en uygun cihazı alabilirsiniz.

Öyle de, S serisi de Samsung'un amiral gemisiydi bakıyoruz da aynı tip telefon üretiyorlar, telefonun daha da incelmesini beklerken daha kalın olmuş.
iPhone geçeceğim böyle Samsung çekilmez.

Öyle de, S serisi de Samsung'un amiral gemisiydi bakıyoruz da aynı tip telefon üretiyorlar, telefonun daha da incelmesini beklerken daha kalın olmuş.
iPhone geçeceğim böyle Samsung çekilmez.

Suya ve toza karşı dayanıklı yaptıkları için cihaz kalınlaştı, büyüdü ve kabalaştı. Eğer tahminler doğru çıkarsa Samsung Mayısta yeni Galaxy F serisinin ilk cihazını tanıtacak ve gerek malzeme kalitesi gerekse yazılımsal olarak iPhone ile yarışır bir cihaz olacak.

Suya ve toza karşı dayanıklı yaptıkları için cihaz kalınlaştı, büyüdü ve kabalaştı. Eğer tahminler doğru çıkarsa Samsung Mayısta yeni Galaxy F serisinin ilk cihazını tanıtacak ve gerek malzeme kalitesi gerekse yazılımsal olarak iPhone ile yarışır bir cihaz olacak.

Şimdi ben note 2 ye boşuna 1350 tl mi verdim :(

Şimdi ben note 2 ye boşuna 1350 tl mi verdim :(

Note 3 almış olsaydın isyanını anlardımda Note 2 için böyle isyan etmen pek normal değil. Sen zaten Note 2 aldığında ondan daha iyi olan Note 3 ün varlığını kabullenmişsin, daha iyi bir S5'i kabullenmemen için hiç bir sebep yok :)

En azından iPhone'un piyasası düşmüyor.

Valla ben olaylara alıp satma açısından bakmıyorum, alırım telefonumu kullanırım zevkini çıkarırım... Ondan sonra isterse 1 tl etmesin pek umrumda olmaz.

Note 3 almış olsaydın isyanını anlardımda Note 2 için böyle isyan etmen pek normal değil. Sen zaten Note 2 aldığında ondan daha iyi olan Note 3 ün varlığını kabullenmişsin, daha iyi bir S5'i kabullenmemen için hiç bir sebep yok :)

Valla ben olaylara alıp satma açısından bakmıyorum, alırım telefonumu kullanırım zevkini çıkarırım... Ondan sonra isterse 1 tl etmesin pek umrumda olmaz.

abi ben daha yeni note3 aldım napiyim :D :D

Evet Mayıs ayında mobil segmentinde büyük bir ilerleme olucak gibi...Çünkü baktığımızda HTC Dünya'nın en iyi ve en güçlü telefonunu tanıtıcaz dedi.Galaxy F Series tanıtılıcak.LG süpriz yapıcak.Ne kadar bu telefonlarla yarışamasada marka olarak Elite'de bu ay piyasaya çıkıcak.Üstelik Snapdragon 801 versiyonuyla.

abi ben daha yeni note3 aldım napiyim :D :D

Eğer oturduğun kat yüksekse direk balkona çıkıp atlamanı öneririm :D

İşin şakası bir yana Note kullanıcılarının alınmaları için bir sebep yok bence, Note ve S serisi birbirinden tamamen farklı kategorideler zaten.

Fark bir tek su geçirmezlik değil aslında ama ben telefonun genel görünümü kabalaştığı için almaktan vazgeçtim.

Diğer farklar :

- Farmak izi okuyucusu

- Kalp ritmi ölçen sensör

- Daha büyük ekran

- Daha büyük batarya

- Daha hızlı işlemci

- Çok fark yaratacağını düşündüğüm yeni güç tasarruf modu

- Yarısı yenilenen ve oldukça hoş görünen yeni Touchwiz arayüzü

Fark bir tek su geçirmezlik değil aslında ama ben telefonun genel görünümü kabalaştığı için almaktan vazgeçtim.

Diğer farklar :

- Farmak izi okuyucusu

- Kalp ritmi ölçen sensör

- Daha büyük ekran

- Daha büyük batarya

- Daha hızlı işlemci

- Çok fark yaratacağını düşündüğüm yeni güç tasarruf modu

- Yarısı yenilenen ve oldukça hoş görünen yeni Touchwiz arayüzü

En büyük farkı "Farmak izi okuyucu" olmuş :haha Henüz anlamını bilmediğimiz bir teknoloji :haha

En önemlisini yazmayı unuttum...

Kamera...

S5 deki kamera Android telefonlarının içerisindeki en iyi kamera şuanda.

Allah aşkına kaç kişi s4deki adım sayısını ölçen uygulamayi kullanıyor? Donanım hariç bazı uygulamalar gerçekten gereksiz geliyor.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri