• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Galaxy S5'ten ilk haberler!

Adventurous

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Eyl 2009
Puanı
97
Galaxy S5 alüminyum kasayla mı gelecek?

Galaxy S4 tanıtalı henüz sadece 3 ay oldu ama bir sonraki Galaxy S için söylentiler başladı bile...

Galaxy S4 daha yeni ortaya çıktı, ancak kulislerde cihazın bir sonraki sürümü olacağı tahmin edilen Galaxy S5 hakkında konuşulmaya başlandı bile.

Android Geeks'in "Samsung'taki kaynakları", Galaxy S5'in tamamen alüminyum kasayla geleceğini şimdiden "doğruladı". Bu iddialı, bir o kadar erken söylentiye çok fazla kulak asmamak yerinde olabilir. Hatırlarsanız Galaxy S4'ün de HTC One ve iPhone 5 gibi alüminyum bir gövdeye sahip olacağı iddia edilmiş, ancak bu iddialar doğru çıkmamıştı. Samsung, her zaman olduğu gibi amiral gemisini "polikarbonat" ile sarmalamış ve büyük bir başarı yakalamıştı.

Galaxy S5'in tasarımının yenileneceği, Samsung'un bir sonraki üst düzey cebinde "Design 3.0" olarak adlandırılan bir tasarıma yer vereceği de iddialar arasında. Yeni tasarımla Samsung, Galaxy S4'ün şu anki sökülebilir tasarımından ödün vererek tek parçalı bir tasarımı kabullenebilir.

veteknoloji

Daha s4 yeni çıktı çok hızlılar hemen çalışmalara başlamışlar.:)

tek parça yapacaklarını sanmam , s5de yeni teknolojiyi kullanırlar ama

bu devirde telefon alınmaz yada çok zengin olucaksın kıyafet üretir gibi telefon üretiyorlar :)

Önceden nokianın üst modeli çıksın nokia 3310 alıcam diyodum sonra s3 çıksın s1 alıcam diyorum, en son kararımı değiştirdim s5 çıksın s3 alıcam :) İnş daha değiştirmem kararımı.

s3 mini aldım normalde s3 alcaktım büyük diye almadım sonra fark ettimki aralarında ciddi bi boyut farkı yokmuş mini aldıgıma pişman oldum artık s4 alırım 4 5 aya :)

kaçak alıcaksın zeyd yoksa para dayanmaz :D

kaçaklarda da bi b*k luk oluyor kamerasında özelliklerinde ram inde felan ;)

bende şuan iphone 8 var :)

nokia 2100 yazan yere kalemle iphone 8 yazdım :)
işte iphone 8 im

NOKIA-2100-1100-1200-2610-1600__60583716_0.jpg

Geri