• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Game Maker

ThePerfect

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 May 2014
Puanı
16
Arkadaşlar Game Maker Dosyasının Türkçe Eğitim Kitabını İnternette Bulamadım Yardımcı Olabilirmisiniz?
(Konuyu Yanlış Yerde Açmış Olabilirim :shm:)

Arkadaşlar Game Maker Dosyasının Türkçe Eğitim Kitabını İnternette Bulamadım Yardımcı Olabilirmisiniz?
(Konuyu Yanlış Yerde Açmış Olabilirim :shm:)

Kimse yorum yapmamış, bende yeni gördüm. :)

Google bulamıyorsa sana, Warez bir site olmayan oyun platformunda nasıl bulalım biz sana ? :) Olan kişilerinde ücretsiz vereceğini sanmıyorum.

Kimse yorum yapmamış, bende yeni gördüm. :)

Google bulamıyorsa sana, Warez bir site olmayan oyun platformunda nasıl bulalım biz sana ? :) Olan kişilerinde ücretsiz vereceğini sanmıyorum.

Belki yanlış arıyorum belki yanlış yerlere bakıyorum eğer siz görürseniz diğe yazdım

Son düzenleme:
Geri