• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Game of Thrones 6. Sezon 2. Teaser

Angelina

O Şimdi Asker
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 May 2009
Puanı
442

Evet arkadaşlar, got yeni teaserini yayınladı. Yeni sezon için beklentileriniz, düşünceleriniz nelerdir? Bence bu sezon efsane olacak gibi.​

Herkes öldü tadı kalmadı, Eddard Stark'ı geri istiyoruz :)) Adamın karizması yetiyordu ^^

Eee taht oyunları dedin mi böyle olacak abi. :D Ama Stark ailesinde yaşayan var hâlâ. Bran Stark'ı seviyorum ve ondan ümitliyim. Arya'da yetişiyor yavaş yavaş. Bu sezon güzel olmasını umut ediyorum ve umarım öyle de olur. :D

Peh koca aile yitip gitti tüm umutlarımızı 2 velede bağladık :D

O değilde ne olacak şu The Walking Dead'in hali? Judith denen çocuk 3-4 senedir hiç büyümüyor hep aynı kalıyor. Dizi başladığında çocuk yapmış olsaydım şimdi okula başlardı ya :D

Bir de ne olacak Rick'in hali ? Ortada kimse kalmayınca hiç yoktan iyidir diyerek Michonne'a yürüdü, hiç yakıştıramadım... :D Adam nerdeyse yokluktan düz duvara tırmanacaktı Michonne yetişti imdadına ^^

Eddard, ejderiyanın ruhunda falan canlanacak muhabbeti vardı. Hatta Brann, ejderiyanın zihnine girdiğinde fark ediyordu. Ne oldu o dalga? Bilen var mı? [MENTION=9625]Angelina[/MENTION] [MENTION=1]Deepblue[/MENTION]

Sonunda .Sürekli youtube'ta fragman aratmaktan helak olmuştum iyi oldu...

Eee taht oyunları dedin mi böyle olacak abi. :D Ama Stark ailesinde yaşayan var hâlâ. Bran Stark'ı seviyorum ve ondan ümitliyim. Arya'da yetişiyor yavaş yavaş. Bu sezon güzel olmasını umut ediyorum ve umarım öyle de olur. :D

En son arya'yada tecavüz ederler.:D

En son arya'yada tecavüz ederler.:D
Yoook ya. :D Arya baya sağlam olacak. Onun şimdi öğreneceği çok şey var. Tam erişkin olunca baya adam pataklayacak o. :D Kolay kolay yedirmez kendini Arya. :D

O değilde ne olacak şu The Walking Dead'in hali? Judith denen çocuk 3-4 senedir hiç büyümüyor hep aynı kalıyor. Dizi başladığında çocuk yapmış olsaydım şimdi okula başlardı ya :D

Bir de ne olacak Rick'in hali ? Ortada kimse kalmayınca hiç yoktan iyidir diyerek Michonne'a yürüdü, hiç yakıştıramadım... :D Adam nerdeyse yokluktan düz duvara tırmanacaktı Michonne yetişti imdadına ^^
TWD olaylar karışık. Sanki yavaş yavaş olaylar şu hani hapishanedeki çöküş durumuna gidiyor. Yine biri çıkar Rick'e düşman olur yine birileri gider ve Alexandria'yı yerle bir eder. Michonne durumuna gelince; ben yemin ederim hiç beklemiyordum. Ben orada bir tane şişko doktor var ona meyil ederdim yine de Michonne ile yiyişmezdim. Ciddi söylüyorum ben o sahneyi iğrenerek, çekinerek izledim. :D Yanlış anlaşılmasın siyahi diye ırkçılık yapmıyorum, sadece yakıştırmadım. :D

her sene iyi olacak oluyorda zaten :D

Geri