• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Game of Thrones 8. sezon tarihi belli oldu!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan wien32
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

wien32

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ocak 2015
Puanı
212
Merakla beklenen Game of Thrones 8. Sezon başlangıç tarihi en sonunda belli oldu. Sezonun ne zaman başlayacağına dair haberi, Game of Thrones oyuncusu verdi.

Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlıyor?

601x338xmaisie_williams.jpg.pagespeed.ic.MUlcdQLHEb.webp

Geçtiğimiz yıl 28 Ağustos’ta 7. sezonunun finalini yapan Game of Thrones’un 8. Sezon başlangıç tarihi nihayet belli oldu.
Dizinin oyuncularından Maisie Williams tarafından yapılan açıklamaya göre dizinin 8.sezonu Nisan 2019’da yayına girecek.
Maisie yaptığı açıklamada; “Aralık ayında çekimlerimizi bitirdik. İlk bölüm, Nisan 2019’da yayınlanacak. 8.Sezonun her anlamıyla hazırlanması 4 ayı bulacak. Özellikle montaj işlemi, oldukça meşakkatli. Acele etmenizi istemeyiz. Bu son sezonun yeteneklerimizi ve yapabileceklerimizi gösterdiğimiz bir sezon olmasını istiyoruz. ” ifadelerini kullandı.
Görünüşe göre 8. sezon, önceki sezonlara bakış çok daha heyecanlı geçecek.

8. sezon daha az bölüme sahip olacak

598x299xgame_of_thrones_10.jpg.pagespeed.ic.t9J_OBw-qg.webp

Aynı zamanda dizinin 8. sezonunun önceki sezonlara bakış daha az bölüme sahip olacağını da belirtelim. 6 bölüme sahip olacak 8. sezonda her bölümün ortalama 80 dakika veya daha fazla sürmesi bekleniyor.
Her ne kadar açıklamalar dizinin oyuncusu tarafından yapılmış olsa da, HBO tarafından herhangi bir resmi açıklamanın yapılmadığını belirtelim.

Sizcede çok uzamadımı yeni sezonun çıkması ?

Nisan 2019 mu ? :angry: Ben 2018 sonbaharında çıkacak diye bekliyordum. Bu çok fazla oldu.

Beklemeye değer :D Ekjın bu sezonda başlıyor film kopuyor tamamen :D

Bir hayli fazla bekleyeceğiz fakat önümüzdeki sezonun buna değeceğini düşünüyorum. Tam olarak emin olamamakla birlikte final sezonu olacağı söyleniyor, kesin bilgi var mı?

2019'a kadar o ejderhalar yaşlanır ölür :D

Nisan 2019 nedir arkadaş . Çok samimiyim bu filmin finalini görmeden ölüp gitmekten korkar oldum bu nedir offff.

Geri