• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Game of thrones

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mugur2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mugur2

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Tem 2009
Puanı
24
2 sezonunu 2 günde bitirdiğim dizi ilk 2-3 bölüm sarmamıştı ama sabırla izleyince anladım degerini :) Sırf Ned Stark için başladığım dizide adamın daha ilk sezondan ölmesi biraz hevesimi kaçırdı ama olsun :)

Game of thrones in ilk bölümünü izledim.Acayip sıkıldım ve dizi benim için başlamadan bitmiş oldu. :)

Harika bir dizi gerçekten bende 3. sezonu merakla bekleyenlerdenim. Ned starkı yüzüklerin efendisindede ilk filmde öldürmüşlerdi galiba yazık adama :D

Kitabındaki konusundan bence sapmış ve aile ortamına uygun olmayan bir dizi.

gayet iyi bir film ancak çok kısa 10 bölümde sezon bitiyor ben supernatural bekliyorum 8 sezon ilgi çekiciye benziyor.

İlk bölüme göre sakın değerlendirmeyin diziyi izlemeyi bırakmayın. Dizide karakter çok oldugundan kim kimin neyi öğrenmesi uzun sürer bu yüzden sıkılıyorsunuz mesela beni 4. Bölümden sonra sardı. 2. Sezonun bütün bölümleri arka arkaya izledim :D

Geri