• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Game Of Thrones

Minem0syna

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 May 2009
Puanı
6
Arkadaşlar aylardır siyaset,seçimler,YGS derken zaman geçti ve Game Of Thrones 4. sezonun başlamasına çok az bir zaman kaldı izleyen arkdaşlar 4. sezonda neler bekliyor veya yeni sezonla ilgili bir şeyler okuyan veya bilen varsa burda paylaşır mı ?

4. sezon özel bölümü vardı onu izledim de çok spoiler vermişler orda. Ama diğer 3 sezona göre harika bir sezon biz izleyicileri bekliyor :D

4.Sezon Kraliyet düğünüyle başlayacak GOT'un kitabındada jofreyin ddüğünde öldüğü yazıyor o sebeple bu sezon iyi geçcek diye düşünüyorum :D Daynerisin ejderhaları bakalım netcek :hsml:

4.Sezon Kraliyet düğünüyle başlayacak GOT'un kitabındada jofreyin ddüğünde öldüğü yazıyor o sebeple bu sezon iyi geçcek diye düşünüyorum :D Daynerisin ejderhaları bakalım netcek :hsml:
Zaten zamanında yediydim bu spoileri. Vermeyin kardeşim ayıptır :D

Neden yedimki bende anlamadım ?

picard-facepalm-o.gif

Arkadaşın demek istediği diziyi o kadar da bilen yok. Sen Kitapları okumuşsun. Joffrey olayını, Tywin olayını, Sur'un ötesinde ki olayları, başka bir çok olayı biliyorsun. Ancak senin okuduklarını okuyan yok. GoT'u diziden takip eden var, kitaplarda daha oraya gelmemiş olan var. Bir spoiler vereceksen bunu gizlemelisin.Aksi halde ilgili olayı bilmeyenlerin zevkinin içine etmiş oluyorsun.
:drym:

Geri