• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

GameChef Youtube kanalım yayına girmiştir arkadaşlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _HeaveN_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

_HeaveN_

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
5
Selam arkadaşlar

Eskiden beri planlayıp hayata geçiremediğim Youtube kanal açma fikrini gerçekleştirmiş bulunuyorum arkadaşlar.
Hazır yaz tatilindeyken boş duracağıma bu hayali gerçekleştirmek istedim daha yeni bir kanal o yüzden bir çok yardıma ihtiyacım var
forumumuzda deneyimli kanal sahipleri var başta onlardan yardım istiyorum videolarımdaki hatalarımı düzeltmek ve kanalımı daha iyi bir yere taşımak için onların yardımlarına bolca ihtiyacım olucak şuanlık hedefim para değil :) sadece birazcık kendime yeticek kadar kullanıcıya ulaşmak zaten devamı gelir inşallah lütfen yorumlarınızı bana bildirin sizin yorumlarınız benim için cok önemli şimdiden yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar iyi forumlar.

Dead Space 3'te şuanlık 2 video var Far Cry 3'te ise 3 video bulunuyor.

Dead Space 3 İlk Seri

Far Cry 3 İkinci Seri

Geri