• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gamer mouse öneri

Normal mause ile bi farkı varmı bunun ? Varsa bende alayım bir tane :D

Normal mause ile bi farkı varmı bunun ? Varsa bende alayım bir tane :D

hiç bir fark yok sadece makro özelliği oluyor bazılarının ben mausumu 2007 den beri kullanıyorum microsoftundur, bu güne kadar her türlü fps oyununda mutlaka tabscorda ilk 3 deyimdir. :D

M17-1751-main.jpg

Bu bütçeye kaliteli gaming mouse çok zor,ikinci el ilanlarına bakmanı tavsiye ederim.

30 daha ekliyorsun gidiyorsun Media Markt'tan Logitecy G300 Pro Gaming Mouse alıyorsum aldım ılk haftam dehşet birşey tasarımı işlevi ışıklandırması işlevi çok hoş.

arkadaşım g300 kullanıyor güzel mouse beğendim fakat 80 lira biraz tuzlu geldi öğrenciyiz sonuçta:D

A4 tech x7 öneririm güzel bir mouse dilersen benimkini 25 TL ye satabilirim.(2 tane olduğu için yazdım ben memnunum fakat steelseries sensei frost blue aldım bu fazla)

Geri