• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gamer VS Normal Klavye

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
arkadaşlar n11 de hepsi buradada dolaşırken devamlı görüyorum gamer klavye w-a-s-d ve yön tuşları turuncu bayada şık duruyo bu klavyelerin normal klavyelerden farkı ne dahamı sağlam normal klavye+mause set 25 30 tl iken bunlarda sadece klavye 60 ila 100 tl arasında değişiyo aydınlatırmısınız beni :D

gamer klavyelerin tepkime hızları yüksek ve makro tuşları var g ile başlıyor genelde o tuşlara komut atayabilirsiniz , ben logitech g105 kullanıyorum çok daha pahalı ürünler var razer ve steelseries in onları gereksiz buluyorum

bendede var aldığının aynısı cs go falan oynuyosan klavyesi değilde mouse u iş görür

Geri