• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gaming laptop

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Slithice
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
http://www.newegg.ca/Product/Product.aspx?Item=N82E16834154138

Beyler bu ustte linkini verdigim laptopu almayi dusunuyorum ama sizinde dusuncelerinizi ogrenmek istiyorum. Kendi arastirmalarima ve tanidiklarima sorduguma gore iyi laptop oldugunu soylediler gtx960m olanindan alacaktim vazgectim gtx970m onemli olcude daha fazla performans verdigi icin.

Şahsen kullandığım model.

Artılar:
+Isınsa bile performansı düşmüyor.
+Tasarım
+Turbo soğutma sistemi
+Dynaudio + Nahimic
+Killer 2200
+Raid2
+Magnezyum-Lityum alaşımı tasarım

Eksiler:
-Fan kontrol eden program yok.
-Fanlar çok ses yapıyor.
-Çok ısınıyor. (89C)
-Taşıması zor

Önerirmiyim, öneririm.

Son düzenleme:

Şahsen kullandığım model.

Artılar:
+Isınsa bile performansı düşmüyor.
+Tasarım
+Turbo soğutma sistemi
+Dynaudio + Nahimic
+Killer 2200
+Raid2
+Magnezyum-Lityum alaşımı tasarım

Eksiler:
-Fan kontrol eden program yok.
-Fanlar çok ses yapıyor.
-Çok ısınıyor. (89C)
-Taşıması zor

Önerirmiyim, öneririm.

Not: Siteye pek güvenmedim.

Sahsen hic buradan alisveris yapmadim ama bazi facebook gruplarinda ve internette surekli buradan indirimleri takip edenleri gordum. Guvenilir oldugunu dusunuyorum ve kanada'da oldugum icin kisa surede elime ulasmasi iyi olcak.

Keske 15 inch modeli olsaydi onu alirdim simdiki cantama sigmayacak malesef.

Donanim bakimindan ve gaming laptop olmasindan dolayi isinmasini normal karsiliyorum ama cok ses cikarmisini tam kestiremiyorum. Kulaklik olmasina ragmen yine de rahatsiz edecekmidir? Onun disinda ozelliklerine gore fiyati diger laptoplara gore baya iyi kaliyor. Hangi oyunlari oynadigini ve fps bakimindan nasil oldugunu soylersen sevinirim bir de senden duyayim. Baya arastirdim en iyi secenek bunu bulabildim birazdan siparsini vermeyi dusunuyorum.

Tesekkurler.

Sahsen hic buradan alisveris yapmadim ama bazi facebook gruplarinda ve internette surekli buradan indirimleri takip edenleri gordum. Guvenilir oldugunu dusunuyorum ve kanada'da oldugum icin kisa surede elime ulasmasi iyi olcak.

Keske 15 inch modeli olsaydi onu alirdim simdiki cantama sigmayacak malesef.

Donanim bakimindan ve gaming laptop olmasindan dolayi isinmasini normal karsiliyorum ama cok ses cikarmisini tam kestiremiyorum. Kulaklik olmasina ragmen yine de rahatsiz edecekmidir? Onun disinda ozelliklerine gore fiyati diger laptoplara gore baya iyi kaliyor. Hangi oyunlari oynadigini ve fps bakimindan nasil oldugunu soylersen sevinirim bir de senden duyayim. Baya arastirdim en iyi secenek bunu bulabildim birazdan siparsini vermeyi dusunuyorum.

Tesekkurler.

GTA 5 ULTRA - NO MSAA - FULL HD - 50-60 FPS
NFS 2015 ULTRA - FULL HD - 45-60 FPS

-Pek oyun oynayan birisi değilim, NFS 2015 dışında da yüklü oyun yok zaten. Ortalama olarak tüm oyunları FULL HD 'de MSAA kapalı ULTRA 'da 50-60 +-%10 FPS 'de oynatıyor, ısınsa dahi performansı düşmüyor.

Turbo modunda çift fan 6000 devirde dönüyor, 15 dereceye kadar fark oluşturabiliyor. Bakır ısı boruları çok uzun ve 3 adet kullanılmış daha fazla olsaydı daha iyi olurdu. Zaten Technopat 'da da incelemesi mevcut. Birde CPU kullanımı arttığında fan hemen başlıyor devirini arttırmaya. Artık öyle bir seviyeye geldim ki fan hızının sesinden CPU kullanımı tahmini yapabiliyorum ve tutuyor da.

Benimki de GX70 modelinden ama CPU ve GPU AMD bileşenlerinden, genel olarak MSI marka laptopları güçlü ve kalitelidir. Ben alalı 1,5 seneyi geçti heralde maşallah bir sorun yaşatmadı. Fiyatıda uygun geliyorsa sana hayırlı olsun.

Benimki de GX70 modelinden ama CPU ve GPU AMD bileşenlerinden, genel olarak MSI marka laptopları güçlü ve kalitelidir. Ben alalı 1,5 seneyi geçti heralde maşallah bir sorun yaşatmadı. Fiyatıda uygun geliyorsa sana hayırlı olsun.

Fiyati biraz fazla ama almisken iyi bir sey almak lazim diye dusunuyorum. Tesekkurler.

1800$ Kanada'da yaşayan biri için çok fazla değil diye tahmin ediyorum ülkemdeki fiyatına göre :D

Geri