• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gar Yağıyo Gar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SprouT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ne kadar şanslısın hacı ben 19 yaşındayım ömrümde kar görmedim :D nasıl bişey anlatsana biraz eriyomu kardan adam falanda yapılıyomu .ssss :D

ne kadar şanslısın hacı ben 19 yaşındayım ömrümde kar görmedim :D nasıl bişey anlatsana biraz eriyomu kardan adam falanda yapılıyomu .ssss :D

Eskişehirde'de 3 gün fazla olmaz zaten tadını cıkardın cıkardın cıkaramadın -5 kuru ayaz burnundaki sümük bile donar :D

Kac Senedir Kar Yüzü Göremedim :) Ankara'da Güzel Kar Yağarsa Güzel Olur :)

çok kötü düştüm beyler bugün. Karla bütünleştim diyebilirim :D tenha yerdede düşmedim müşavirler odasına çıkıyordum merdivenlerde rövaşata çektim resmen madara oldum millet camlara çıktı çok ıslandım o soğukla eve geldim

Bu türkü benden bütün kar ve Mahmut Tuncer sevenlere gelsin :D

çok kötü düştüm beyler bugün. Karla bütünleştim diyebilirim :D tenha yerdede düşmedim müşavirler odasına çıkıyordum merdivenlerde rövaşata çektim resmen madara oldum millet camlara çıktı çok ıslandım o soğukla eve geldim

Roman gibi okudum be, dusene gulenmez ama okurken eglendim : )

Roman gibi okudum be, dusene gulenmez ama okurken eglendim : )
Bugün tekrar gittim aynı yere. Daha binanın bahçesine girer girmez kapıdaki güvenlik gülümseyen bir ifadeyle bana bakıyodu sana özel yol yaptık dedi merdivenlerin ortasına halı sermişler düşmeyi önlemek için :( ve önümüzdeki 3 sene boyunca düzenli olarak uğramam gerekecek oraya saçlarımı kestirip sakal bırakıp kamufle olmayı düşünüyorum bana bakan bidaha bakıyo :fky:

3.Günü bugun hala yağıyor maşallah diyelim :D

istanbulada çok fena yağacak deniliyor hadi hayırlısı

Ben hayatımda böyle kar görmedim çok soğuktu ya kar yüzünden yolda yürüyemedik finaller falan ertelendi felaket yağdı. Yer: kütahya :(

k1OmAr.jpg

Geri