• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Garanti bankası 10tl promosyon kodu kazanin

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan sytgkdmr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sytgkdmr

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 May 2012
Puanı
31
garanti bankası'nın internet ve cep şubesine giriş yapan kişiye ve bu kişinin davet ettiği arkadaşına 10 tl kazandırdığı kampanya... 30 bin kişi ile sınırlıymış...

giriş yaptığımda şu mesaj ile tarafıma duyrulmuştur:

arkadaşlarınızı internet ve cep şubesi’ne davet edin, giriş yapan her arkadaşınız için maksimum kazanacağınız tutar 50 tl olmak üzere 10 tl kazanın. üstelik arkadaşınıza da 10 tl kazandırın! promosyon kodunuz size özeldir, bu kodu istediğiniz kanaldan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

size özel promosyon kodu ve davet linkini kopyalayarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. promosyon kodu ve davet linkinin cep telefonunuza iletilmesini istiyorsanız lütfen tercihinizi aşağıda belirtiniz.

seni garanti bankası internet ve cep şubesi’ni kullanmaya davet ediyorum! hemen internet veya cep şubesi’ne giriş yap, bana ait D65654DB promosyon kodunu ayarlar adımından “promosyon kodu giriş” alanına gir, hem sen hem ben 10 tl kazanalım. giriş için: www.garanti.com.tr/arkadasinigetir

promosyon kodunuz: D65654DB

404 | Garanti Bankası
http://www.sondakika.com/…getir-kampanyasi-7980734/

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Belli bir süre sonra aidat ile fazlasını çıkaracaktır.
Protestoya katılıp kartımı kapatmıştım, kullanmadığım halde insanları saf yerine koyuyorlar.

10 TL yi ben onlara vereyim de susup insanları rahatsız etmesinler :)

Fixed Version:

Onlara susmaları için verilecek para = (Kampanyaya Katılan Kişi Sayısı * 10 + Math.PingPong(Kazanılan Para,50)) - 10

Sen de iyice tozuttun ha :D

Parodontax-Florurlu-Dis-Macunu-5_5323_1.jpg

Geri