• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gazete ve Dergi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrVice
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrVice

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Şub 2011
Puanı
88
Arkadaşlar düzenli olarak gazete ve aylık bir dergi okumaya karar verdim sizce hergün hangi gazeteyi alayım daha önce hiçbirzaman adam gibi gazete okumuşlugum yok ve dergi konusunda da sizin okudugunuz veya önerebileceğiniz bir tür varmıdır
bana hangi gazete-dergi ve neden oldugunu yazarsanız çok sevinirim şöyle tarafsız içinde hertür konu kapsayan türde bir gazete ve ilginç şeyler olan bir dergi tercihimdir yardımcı olursanız sevinirm

Sözcü,zaman ve benzeri taraflı,saçma sapan şeyler yazan faşist gazetelerden uzak dur yeter.Mümkünse gazete okuma :D

bana güncel olayları anlatan tarafsız olması konu değil güncel olaylar ve bilgi olsun yeter ve dergi önerirseniz

Dergi olarak ;

level-181-subat-2012.jpg
20080923151748.jpg

level aklımda var güzeldi zaten ama oyun sektöründe ve pc tabiki farklı seçenekler de arıyorum :D

---------------------------------------

Son düzenleme:
Zaman gazetesi abonesiyim :D ygs denemesi için zaman gazetesi ve fem ortaklığı ile hazırlanan her hafta girilen ygs zaman denemesi :D

Gazete istiyorsan SÖZCÜ öneririm. Her zaman düzenli okuduğum gazetemdir. Ama siyaset pek sevmiyorsan bence Uykusuz, Penguen falan oku. Hem eğlencelidir hemde gazete dergi karışımı bir şey. :)

Habertürk ve Posta kesinlikle. Ne var ne yok her şeyi haber yapıyorlar. :D İlk sayfada en az 50 farklı haber yaparlar. Oysa diğer gazetelerde bu EN FAZLA 10 tane falandır. :D

siyaset bilim ve güncel olaylar ile ilgili birşeyler okumak istiyorum pek eğlence tarzında istemem habertürk'e bir bakarım dergi national geographic vs. nasıldır ? varmı değişik bildiğiniz

Ben dergide çalıştığım için çok güzel avantajım var her ay abone olduğum dergilerden ücretsiz dergi geliyor. :D Çünkü o dergilerin reklamını aldığımız için. :D

83E3b6L.jpg

Arkadaşlar düzenli olarak gazete ve aylık bir dergi okumaya karar verdim sizce hergün hangi gazeteyi alayım daha önce hiçbirzaman adam gibi gazete okumuşlugum yok ve dergi konusunda da sizin okudugunuz veya önerebileceğiniz bir tür varmıdır
bana hangi gazete-dergi ve neden oldugunu yazarsanız çok sevinirim şöyle tarafsız içinde hertür konu kapsayan türde bir gazete ve ilginç şeyler olan bir dergi tercihimdir yardımcı olursanız sevinirm

Turkler kitaplarda onsoz okumaz dostum :DD

A116 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Gazete olarak tarafsız Habertürk dergi ise four four two yada ntv tarih dergilerini alabilirsin.

Geri