• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gece 12'den Sonra Tv'de Çıkan Scholl Reklamlarından Nefret Ediyorum!!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Bu nedir abi ya yuh be, ard arda onlarca kez, hayattan soğudum resmen. Tv'yi kırasım geldi, bir daha tv izlemem asla!!!

Veet ve Finish reklamlarının da aşağı kalır yanı yok. İnsanlara resmen geri zekalı muamelesi yapıyorlar. Şahsen ben bu ürünleri alan bir tüketici grubunda olsam bu kadar gözüme gözüme sokulup bana geri zekalı muamelesi yapıldıktan sonra bu ürünleri asla almazdım!!!!

Sadece 2 farklı reklamı değiştire, değiştire 20 dakika boyunca izleten bir kanal biliyorum. Bir ona, bir buna 20 dakika sadece böyle geçiyor. Bu arada Scholl'u scroll diye okudum. Allah affetsin :D

Allah onarı bildiği gibi yapsın inşallah iflas ederler de kurtuluruz.

İzleme müdür daha bunun radyosu var onda sabahi akşami yok,bilinç altina yazik.

Sen almazsin,bende almam ama büyük bir kitleye hitap ediyor,ve bu adamlar bu işten para kazaniyorki bu reklamlari yapmaya devam edebiliyor.

Aslinda bakarsan yaşli nesil için muazzam bir sistem ariyor ürün geliyor kapida ödemesini yapiyor,kredi karti yok havale yok,yaşli insan için büyük kolaylik..

Oyun oynayan dedeler için boyle bir sistem yapabiliriz MAXİGAME olarak,Tr de tek oyun arkadaslarinizdan geri mi kaldiniz ? Kredi kartiniz mi yok ? Iste size firsat kapida epin satisii, ustelik ariyan ilk 10 kisiye 100 degil,1000degil tam 10.000silk BEDAVA...

Sabahları yayın akışını geriye alarak bazı programları izliyorum, sabah saat 07:00 dan sonra scholl reklamları bitmek bilmiyor, 2 reklamdan biri muhakkak o oluyor. Aynı reklamı dakika başı izlememek için kanal kanal geziyorum. Bunlar televizyondan uzaklaşmamız için bir işarettir belki de.

Yattığım odada televizyon ve kablolu yayın var 2 yıldır daha bir kere yayını takıp da bir kanal izlemedim. Televizyon kadar canımı sıkan bir şey daha yok. İzleme kurtul :)

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya normalde zaten tv izleyen birisi değilim, film veya dizi izleyeceksem internetten izlerim. Ama dün akşam iyi bir film bulamadım tv ye bakayım ne varmış diye vakit geçsin diye. Bir film koymuşlardı hiç yoktan iyidir diyip izlemeye başladım sonra bir reklam girdi izlediğime izleyeceğime bin pişman oldum.

Televizyon ve radyoyu yıllardır izlemiyorum. Benim televizyonum youtube. Gündemde ne varsa oradan takip ediyorum haberlerede ihtiyacım yok. Sende öyle yap.

Abi siz buradan bakıyorsunuz başkası başka açıdan bakıyor. Benim bazı arkadaşlarım kendini kaybediyor, adam farkında değil reklam izliyor dizi gibi.

Tv'nin en nefret ettiren olayı reklamlar :) 2 yıldır öğrenci evinde yaşıyorum televizyon almadık. Gereken haberleri netten takip ediyorum onun dışında izlediğim bir şey varsa indirip izliyorum. Reklam derdi yok ve kafa rahat :)
Gerçekten radyo ve tvdeki reklamlar bunaltıcı bir hal almaya başladı...

Bu nedir abi ya yuh be, ard arda onlarca kez, hayattan soğudum resmen. Tv'yi kırasım geldi, bir daha tv izlemem asla!!!

Veet ve Finish reklamlarının da aşağı kalır yanı yok. İnsanlara resmen geri zekalı muamelesi yapıyorlar. Şahsen ben bu ürünleri alan bir tüketici grubunda olsam bu kadar gözüme gözüme sokulup bana geri zekalı muamelesi yapıldıktan sonra bu ürünleri asla almazdım!!!!

Abi "ard arda" değil "art arda" . YGS 2016 sınav sorusuydu. :D

Edit: Doğrudur abi, reklam arası film izliyoruz. :D

Ümit bey sizin ne işiniz var 12 den sonra televizyonla yahu, o reklamlar zaten reklam amaçlı değil ayak fetişistlerini kanallara bağlamak için :D

İnsanları aptal yerine koyuyorlar bizim evde 2 tane televizyon izlenmiyor;
Çünkü uydu alıcısı yok öğrencilik zor iş :D

1324934510201747163958988782335007n_02416562.jpg

Ümit bey sizin ne işiniz var 12 den sonra televizyonla yahu, o reklamlar zaten reklam amaçlı değil ayak fetişistlerini kanallara bağlamak için :D

Gece 12 den sonra fantazi olsun diye gidip manyak gibi tv yi açıp saatlerce reklam izliyorum :))

İnsanları aptal yerine koyuyorlar bizim evde 2 tane televizyon izlenmiyor;
Çünkü uydu alıcısı yok öğrencilik zor iş :D

1324934510201747163958988782335007n_02416562.jpg

Öğrencilik zordur ama güzeldir, değerini bilin bu günlerin, ilerde okul bitince hayatın sıkıcı ortamına atıldığınızda bu günleri çok özleyeceksiniz :)

Gece 12 den sonra fantazi olsun diye gidip manyak gibi tv yi açıp saatlerce reklam izliyorum :))

Öğrencilik zordur ama güzeldir, değerini bilin bu günlerin, ilerde okul bitince hayatın sıkıcı ortamına atıldığınızda bu günleri çok özleyeceksiniz :)

O yüzden olabildiğince uzatıyorum abi :D

Kesinlikte %1 milyon bu sözünde haklısın abi katılıyorum

Sabah 5 yt de güldür güldür izliyorum tek bir reklam yok. Böyle bir hizmeti tv de asla bulamazsın. Tavsiye ederim herkese.

Geri