• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gece atıştırmalık <3

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
t0r15.jpg

Kuru üzüm+kaşar+yumurta çok fena oluyor o.O

Tabii bal ve biber :D

Gece gece bunları ye sonrada ben niye kiloluyum de :P

Bu çocuk vallahi sorunlu ya, olm büsküğü müsküğü yiyeydin ya. Hayır dayanamayıp senin verdiğin tariflere uyacağım, sonra verdiğim kiloları geri alıp seni öldürüp erdeniz katili olacağım.

Siz gidin bi 2 dilim kaşar 3 zeydin 2 dilim sucuk için 15 lira kahvaltı tabağı alın biz size şurda lüküs tarif veriyoruz heey heyy..Eksiklerim; Kepekli ekmekYüzük; TAvaya koyup yumurtayı kırıyorsunuz dağılmadan pişiyobunlarda olsa iyi olurdu ama hayırlısı :D

sana birşey sorucam ve samimi bir cevap istiyorum. Eğer bunu forumda veya herhangi biryerde paylaşıcak olmasan o besin maddelerini öyle tek tek üst üste dizmekle uğraşırmıydın :D Yani abi uğraşılcak gibi değil yav, ne gerek var at ağzına gitsin,yumurta mı yaptın ekmek banarak ye,kaşarmı var ekmek arası koy ye,balmı var sür ekmeğe ye öyle sos mos bibere ne gerek var. :D Hani düşününce özel biri felanda gelmio ki böyle süsleyesin,abi gece atlet kilot dolaşıon bu özen bu süs niye kimee !!! :D

sana birşey sorucam ve samimi bir cevap istiyorum. Eğer bunu forumda veya herhangi biryerde paylaşıcak olmasan o besin maddelerini öyle tek tek üst üste dizmekle uğraşırmıydın :D Yani abi uğraşılcak gibi değil yav, ne gerek var at ağzına gitsin,yumurta mı yaptın ekmek banarak ye,kaşarmı var ekmek arası koy ye,balmı var sür ekmeğe ye öyle sos mos bibere ne gerek var. :D Hani düşününce özel biri felanda gelmio ki böyle süsleyesin,abi gece atlet kilot dolaşıon bu özen bu süs niye kimee !!! :D

Hayyy yaşa be Cihan :D

Aynen öyle :))))

Evet itiraf zamanı.Her yaptığım yemeği özenle süslemeye gayret ederim kesinlikle foto alırım ne olursa olsun foruma atayım atmayım sonra üzerine lap ekler gömerim :D:D:D:D:D

Evet itiraf zamanı.Her yaptığım yemeği özenle süslemeye gayret ederim kesinlikle foto alırım ne olursa olsun foruma atayım atmayım sonra üzerine lap ekler gömerim :D:D:D:D:D

Şimdi sen kuru fasulye pilav yediğinde üstüne çikolata sosu mu sıkıyosun :D

Geri