• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gece Bota Koyacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The Dynamic

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 Haz 2011
Puanı
7
Arkadaşlar şimdi ben bir yakınımda kalıyorumda burada int. var leptopu getirdim gece charı bota koyacağım ancak ekranında gece kapalı olması lazım ki pc nin açık olduğunu anlamasınlar.O kadar pc ile ilgili değiller yani int'e nasıl giriliyor falan onu bile bilmiyorlar :D o yüzden ekran siyah olunca anlamazlar.Bunun için ne yapmalıyım?

Oha beleşciliğin bu kadarı :D

Leptopu yanına al veya yorganın içine sok :D

Ekranın rengini en düşük seviyeye getir. Senin makinanda olur mu bilmiyorum ama benimkinde oluyor lenovo idi markası.

Pil ayarlarından ekranı karart var onu işaretle. Uyku modunuda kaldır.

Gelicektim bu serveri görmüştüm fakat saçma bir bakır sistemi mi ne varmış bu yüzden vazgeçtim.

----------

Yorumumun silinme mantığı nedir ? Serverin kaç cap olduğumu ve private mi olduğunu sordum ? Buda mı yasak ?

:ent

Dediğin gibi yaptım ekran koruyucu yapsam mı? Bot çalışmaya devam edermi ekran koruyucu durumuna geçerse pc?
ekranı karart dediğinde bot çalışıyor, fakat uyku moduna alırsa kapanır buna dikkat et. Yazın bende bu taktiği yapıyordum :D Ekran koruyucuyu kullanmıyordum

Denetim masası-Güç şecenekleri-Kapağı Kapandığında bölümüde gel ''hiçbirşey yapma'' olarak ayarla ve kapağı kapat

2yxnhhk.png

Yani sleep'i do nothing yap.

ekranı karart dediğinde bot çalışıyor, fakat uyku moduna alırsa kapanır buna dikkat et. Yazın bende bu taktiği yapıyordum :D Ekran koruyucuyu kullanmıyordum

Tamam teşekkür ederim yardımlarından dolayı :) Çok işime yaradı.Ayrıca yorumları hakikaten neden sildiniz bende anlamadım server 'ın reklamı maxigame'de var zaten.Konu kilit yardım eden arkadaşlara teşekkürler :)

Bilgisayarim a sag tikla Ozellikler-Performans Bilgileri ve Araclari-Guc Ayarlarini Duzenle-Kapak Kapatildiginda Yapilacaklar- Kapak Kapatildiginda Hic Birsey Yapma

Kolay gelsin

Edit:Kerek46 Arkadasimiz benden once gostermis gosterilenleri yaparsan problem kalmaz. +Fn F6 dene

Son düzenleme:
Denetim masası-Güç şecenekleri-Kapağı Kapandığında bölümüde gel ''hiçbirşey yapma'' olarak ayarla ve kapağı kapat

2yxnhhk.png

Yani sleep'i do nothing yap.

Konuyu kilitlemeden önce son bişey soracağım bu çok güzel oldu yani ekranı kapattığımda bot sabaha kadar kasacak değil mi?

F tuşlarında, ay şeklinde birşey olması lazım. FN tuşuna basılı tutup, o tuşa bas. Ekran kararır. Bir tuşa basınca açılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri