• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Geçenler - Kalanlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KaoZ

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Tem 2009
Puanı
152
Açılan konulara yazmıştım zaten, Riot'u gerçekten tebrik ediyorum. Bu kadar uğraşıyorlar ama sanırım emekleri boşa gidicek. Çünkü hemen hemen konuştuğum herkez geçmek istemiyor.

Burdaki durumlarıda merak ediyorum. Geçtikten 2 hafta sonra dönüş var. Ben bekliyecem sonuna kadar, eğer beğenmezsem dönerim ama gerek geçiş hediyeleri, gerekse oyunun almış olduğu şekile bakarsak kalırım diye düşünüyorum. Benim tek sorunum takımım, onları ikna edebilirsem ne ala.

Şahsen sizinde benim gibi birden fazla üyeliğiniz olduğunu düşünüyorum. Hiç beğenmesem bile (ki tekrar söylüyorum böyle birşey olucağını sanmıyorum) birini orda tutarım heralde.

Sizin düşüncelerini öğrenmek istiyorum. Neden geçmek istemiyorsunuz !? Sürü psikolojisi mi !? "Çoğunluk istemiyor, kesin bir bit yeniği var, boşver bende geçmiyim" gibisinden bir düşünce içerisindemisiniz yoksa başka sebepler var mı !?

Buyrun konuşalım:beer

Benim korkum oyunun metin2'ye dönüşeceğinden :D Malesef Türkler olarak böyle oyun konularında biraz şeyiz. Doğru sözcüğü bulamadım şuan ama anlayan anlamıştır. Mesela adam iyi oynayamıyor, takımına sövüyor. Oyunu kaybediyor takım bizim Türk yine takımına sövüyor. Oyunu kazanıyor takımı killleri alıyor hemen bi havalara girip all chatdan 'xD' yapıyor. Mid kasmak istiyor izin vermiyorlar ya gidip mid'i sinir ediyor yada afk oluyor, leave atıyor. Uzun yıllardır Dota oynarım ben. Eurobattle.net, Garena, Wepla'da oynamışlığım var. 3'üde çoğunlukla Türklerin oluşturduğu ortamlar. Wepla yine daha düzgün ama diğer 2'sinde artık bir Tr oyuna girip zevk almak mümkün değil. Yabancılar bile oyun kurarken no Tr diye yazıyorlar. Her oyunda neredeyse bu böyle. Yaş ortalaması mı küçük, oyunun oyun olduğunu farkında değil miyiz, başka sorunlarımız mı var bilemiyorum. Bilinçli olanlar var tabiki ama genel durum böyle.

Ben son birkaç aydır pek takip edemedim LoL'ü. Hatta Tr server açılacağını bile burda sizden duydum. Nedeni nedir bilmem ama bana en büyük neden Riot'unda diğer oyuncuların Türk oyunculardan rahatsız olduğunu bilmesi gibi geldi. Sanki bunları bir serverda toplayalım, ne yaparlarsa yapsınlar kendilerine, en azından diğer oyuncular rahat etsin gibi düşünüyorlar. Ne kadar doğrudur ne kadar yanlıştır bilemem.

+ Olarak sanırım isteğe bağlıymış bu yüzden ben geçmeyeceğim. Eğer zorunlu bir durum olsa geçip orda sinir hastası olmaktansa oyunu bırakırdım. HoN ile devam ederdim. Oraya daha çok zarar verememişiz sanırım. Yada bana hiç denk gelmedi bilemiyorum :D

Son düzenleme:
Saygı nedir bilmeyen veletler yüzünden hiç bir oyunu rahatça oynayamıyoruz. Yendik mi, baktın veletin teki küfürü bastı. Yenildik mi, baktın veletin teki bizi suçladı ve küfür bastı. Yabancı oyuncuların bize düşman olmasının en büyük sebebi bu çocuklar. İnsana bir söz veriyorlar 2 dakika bile tutamıyorlar o sözü. Ayrıca sürekli oyunda chat'ten kısacası iki kelime ile ''Başımızı S.......lar''. Kadınlardan bile daha berbat çeneleri var bu çocukların. (:pispis) Ve tüm konuşmaları küfür dolu. Demek istediğim yeni sunucuya geçersek asla rahat edemeyeceğiz. Çünkü bu veletler hiç bir zaman takım oyunu oynamazi hep şahsi düşünür.(Türkleri kötülüyorsun diyecekler için. Ben gerçekleri anlattım.)

Son düzenleme:
O çocuklar sizi Eu'da da bulur Nordic East'tede bulur. Sırf 3-5 velet yüzünden mi geçmiyorsunuz !?

Ayrıca bildiğim üzere 2 hafta içinde geri dönebiliyorsun. Eğer bir nefret söz konusu olsaydı, buna imkan vermezlerdi, zorunlu tutulurdu.

Ben Beta'dayken her 5 oyunumun 2 sinde yok yere küfür edenler oluyordu. Ama fazla sorun olmuyordu. Aynı şekilde server açılıncada sorun olmayacak bence. Ayrıca "support" bölümü türkçe olucak. Kendimize ait forumumuz olucak. Bu "report" ve "ban" işleri daha kolay olucak kanımca.

Ve tekrar belirtiyorum, türkiye içi turnuvalar olucak, zevkli olmazmı sizcede !?

Ben kesinlikle geçmek istemiyordum ama düşününce güzel bir yandan herkes türk herşey türkçe ve ben zannetmiyorum solo ranked maçlarında veledler gelicek gelirsede belirli elolarda gelir onlarda zaten west ve eastte de bulanan şeyler ilk başka çok karşıydım ama şuan sıcak bakıyorum hesabımı aktarmayabilirim

Geri