• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Geçmişten Bu Güne Silkroad Private Server

JCarlsberg

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Kas 2009
Puanı
295
G4gucab.jpg

ftTigab.jpg
NPZmbab.jpg
iMr4dab.jpg
FYsfeab.jpg

2Gt8eab.jpg

RHrvd.jpg
4lYAc.jpg

Resimdeki oyunların hepsi kapanmıştır.

Sizinde bu tarz yıllardan beri arşivlediğiniz hatıra resimler varsa konu altında paylaşmanızı bekliyorum :)

vsro panel yayılmadan önce daha güzeldi silkroad oynamak :) ecsro, sjsro, zszc gibi snowsuz 70k sınırlı oyunlar vardı ama seçenek azdı oyuncu çoktu :) arada bir silkroad oynayasım geliyor yine pvp serverlar başlığına bir giriyorum 1500 tane konu var zoruma gidiyor aralarından iyi bi server bulup başlayıp 2 ay sonra kapanacak diye yeniden başlamak, başlamadan bitiriyorum..

Demek ki dünyada bir ben işsiz değilmişim :D @P42S

- - - Güncellendi - - -

vsro panel yayılmadan önce daha güzeldi silkroad oynamak :) ecsro, sjsro, zszc gibi snowsuz 70k sınırlı oyunlar vardı ama seçenek azdı oyuncu çoktu :) arada bir silkroad oynayasım geliyor yine pvp serverlar başlığına bir giriyorum 1500 tane konu var zoruma gidiyor aralarından iyi bi server bulup başlayıp 2 ay sonra kapanacak diye yeniden başlamak, başlamadan bitiriyorum..

Bir tek senin zoruna gitmiyor mübarek be :)
Hacı gelin resmi sunuculara isro silkroad-r şu an serverler easy çünkü joymax ve jc planet botu bitirmeye çok kararlı kaç gün oldu daha sbot yapımcısı bota adam gibi çözüm bulamadı buldu sayılır çok uğraştırıyor diyor getirirse sadece isroya güncelleme getirecek gibi duruyor...

Girin takılın resmi sunucuda silkroad-r bana zor dersen şarj sistemi filan bana ters dersen gir isroya :)

Bizim millet joymax'a geri dönmez. Privatelerde 20tl verip pre almaya eriniyorlar. Dolar şaha kalkmış preye 80 90tl kim vericek?

Abi aklı olan insan bence oyunun resmi sunucusunda takılır isroda pre vermene gerek yok ki görev ne güne duruyor :)
Dediğin gibi millet bota koyayım görevleri bot yapsın ben girip mal mal adam kesim bunun derdinde :D
Şu zamana kadar açılan bir sürü private çöp server oldu ve daha da olacak parası biten sro server açıyor sanırsam :D :D O kadar saat oynayıp oynadığın oyunun kapanması zorlarına gitmiyorsa devam etsin private takılmaya kimseye zorla bir şey yaptıramazsın anlıyorum ama abi emek ver kapansın emek ver kapansın nereye kadar gidecen ha a srosu olsun ha b srosu olsun dünya dilindeki ne kadar terim varsa o kadar terimde oyun açsınlar mutlaka kapanacak ha dayanan dayanıyor da oyunun oluşturucuları dururken çöp sunucular (bana göre çöp her zamanda çöp kalacak) ne bileyim bir tuhaf geliyor bana :)

nece video ve resimlerim vardı hepsi hard disk yanınca gitti :(

Başlıyorum hazırmısınız ? :D

Bunu daha önce paylaşmıştım Sjsro'da oyunun ilk ve tek +12 spearını basmıştım, ozamanlar oynayanlar bilir oyunun en değerli silahıydı bu hey gidi günler hey :D

01AXj9.jpg

Buda sunworld'den gelsin :)

z3qZv6.jpg

Elite Sro ^^ İlk europa charlı private serverdi ozamanlar maxigame'de harıl harıl postlaşırdık bu oyun için :D

NpJXV5.jpg

Elite Sro'nun çöküşünden sonra vsro dosyalarıyla açılan ilk private diye biliyorum, buda efsanedir unutulmazlar arasında ^^

7qZJ2W.jpg

Ve son olarak Sro R'den benim ezik charım bunuda satıp sro kariyerime son verdim fakat ara sıra privatelerde takılıyorum :)

Ly0Mdj.jpg

Son düzenleme:
Geri