• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gelecekteki dünya ile ilgili yaptığım wallpaper

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MKA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MKA

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Ara 2012
Puanı
22
FAZLA SÖZE Gerek yok.

980903_526818587379153_537990485_o.jpg

Bence benim tahminim savaş çıkıcak sonra yönetim islami bir yönetim olucak sonra bütün dünyada islam birliği hakim olucak ikinci bir osmanlı devletine benzer bir devlet kurulacak .sonra bütün dünyada adalet hakim olucak kimsenin hakkına girilmicek kan dökülmücek ve israil ortadan kalkacaK AVRUPA BİRLİĞİ VE Amerika birleşik devletleri çökücek

Son düzenleme:
Bence benim tahminim savaş çıkıcak sonra yönetim islami bir yönetim olucak sonra bütün dünyada islam birliği hakim olucak ikinci bir osmanlı devletine benzer bir devlet kurulacak .sonra bütün dünyada adalet hakim olucak kimsenin hakkına girilmicek kan dökülmücek ve israil ortadan kalkacaK AVRUPA BİRLİĞİ VE Amerika birleşik devletleri çökücek
Ne yaptın hafız sen ya ? :D

Geri