• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gelenek Bozmayalım :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AraNeL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AraNeL

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ocak 2013
Puanı
106
15600a.png

an itibariyle yaş 23 :)

Doğum günün kutlu olsun bebeğim nice mutlu senelere :)

Ozannn muratıma laf yok yoksa bi söz vardı ozan kız.. bozam :D

Ahshahshaf konuyu hic iplememistim gene ayni zirvalik dogum gunu konularindan biri diye. Baktim Kaya ve Murat mesaj atmis dedim eglence var geldim. Meger bizim zimbirdigin dogum gunuymus !!!

Ahshahshaf konuyu hic iplememistim gene ayni zirvalik dogum gunu konularindan biri diye. Baktim Kaya ve Murat mesaj atmis dedim eglence var geldim. Meger bizim zimbirdigin dogum gunuymus !!!
'cıklık yapma yine :D

----------

23senedir aynı şey bıkmadın mı be Murat :D

Nice senelere..
eskiden verilen yaş partileri iyiydi de artık çok rutin birşey oldu evet haklısın :D

Doğum günün kutlu olsun :D :D Nice senelere Murat abi :D normalde demezdim ama yaşlandığını iyice hisset ama unutma eskisi yenisinden iyidir :D :D

Geri