• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gelmiş Geçmiş En iyi Reklam

Daha dün karşı ma çıktı youtube'da şimdi senin paylaşman çok tesadüf oldu tabii bi o kadar da korkutucu :D

Buna ne demeli :D

<span style="font-family: Comic Sans MS"><font color="DarkOrchid">[video=youtube;RzL5_BbJctY]http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=RzL5_BbJctY&NR=1[/video]

Son düzenleme:
beyler beyler durun bi dakika sakin olun. Hiç bir reklamın şundan daha iyi olamayacağını herkes bilir.

Coca Colanında kendisi iyi reklamları kötü.Bildim bileli ramazan sofrası :)

Pepsi bazen coca coladan daha güzel geliyor bana.Bazende Coca Cola pepsiden iyi geliyor.Her zaman aynı tutturamıyolar tadını bu konuda her türlü tartışırım :D

Pepsi, Coco Cola gibi reklamlar yapmayın beyler.

Coco Cola daha kaliteli bunu biliyoruz. :D

Geri