• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gemi Maketi Hk.

onurgs59

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Haz 2009
Puanı
504
Merhaba arkadaşlar internette aradım ancak istediğimi bulamadım
Tanıdığınız gemi maketi yapan bir yer veya birisi var mı? Önemli olan kısım gemiye veya altındaki destek tahtaya yazı yazılacak olması. Boyut olarak çok büyük olmamalı.

Örn :

194639962_tn50_0.jpg

Bu tarz bir şeyler arıyorum YAZI YAZILMA kısmı zorunlu.

Ben de var bi tane bunlardan, aslında her yerde rahatça bulunuyorda yazı yazdırmak sorun olabilir.

İzmite gel halledelim Onurcan gemiyi al gel

Ah abi izmit'e gelebilsem zaten halledicem bir de yanına uğrayacağım da :) Okul sağolsun bırakmıyor peşimizi. Bu üni çok berbat bişeymiş yav ben böyle hayal etmemiştim :D

Not : Geldiğimde yanına uğrayacağım abi :)

Ah abi izmit'e gelebilsem zaten halledicem bir de yanına uğrayacağım da :) Okul sağolsun bırakmıyor peşimizi. Bu üni çok berbat bişeymiş yav ben böyle hayal etmemiştim :D

Lazerle kazıryorlar onu,arkadaşım var benim halledemezsekte canımız sağ olsun sen gel yeter.

Hocam benim babam bu işlerle ilgileniyor. Ben de İzmitteyim. Kargoyla yollayabilirsen senin için ücretsiz halledebilirim :)

Lazerle kazıryorlar onu,arkadaşım var benim halledemezsekte canımız sağ olsun sen gel yeter.
Hocam benim babam bu işlerle ilgileniyor. Ben de İzmitteyim. Kargoyla yollayabilirsen senin için ücretsiz halledebilirim :)

İkinize de teşekkür ederim ancak elimde daha gemi de yok :) İsim yazmadıkları için henüz sipariş vermedim ikisi bir arada arıyordum.
Gelmeme daha var ama geldiğmde uğrayacağım abi :)

Geri