• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Genel SroKing Bot , Sorunları ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Mosquito
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mosquito

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 Mar 2010
Puanı
0
g8ohc5cj.jpg

1.Eğer alttaki gibi bir hata alıyorsanız.Botu Türkçe karakterlerin bulunmadığı bir yere kurun.Örneğin Desktop.

2.Botta skiller görünmüyor ya da bot bankada takılıyorsa botunuzun dilini İngilizce yapınız.

3-SroKing ile birden çok char nasıl açabilirim.

4-SroKing ayar bölümü ve mini map gelmiyorsa.End ile ayar bölümünü home ile de mini mapi açabilirsiniz.

5-Vistada bot çalışmıyor.Bu konudan bakabilirsiniz.http://www.silkroadmax.org/forum/f24/vistada-calistirmak-icin-566/

6-Botla ilgili daha değişik hatalar olursa sürekli güncelleyeceğim.Herkese iyi oyunlar.

Guzel konu bilmeyenlerin isine yarayabilir bende birsey eklemek istiyorum.
Premiumunuz yoksa ve oyuna girmekte zorluk cekiyorsanız ayni sifre id ile 3-4 char acin bottan 4 charin oyuna girmeyi denemesi 1 charin denemesinden daha kolaydir :) sansiniz artacaktır

Mosquito Bölümde yetkili oldugunu biliyorum ama sakıncası olmadıgını , faydası olacagını düşünerek biraz değişiklik yaptım..

# Logo Değiştirildi / En alttaydı , En üste eklendi.

# Logo dahil tüm resimler , yazılar ortalandı.

# Sabite uygun görüldü , tarafımdan sabite taşındı.

# Başlık yazısı değiştirildi.

Toplayıcı Peti OFF yapıyo bot Bunun bi çözümü war mı?

bota kullanıcı adı şifremi yazıyorum login diyorum bekliyor bekliyor "time out" diye uyarı veriyor.

bota kullanıcı adı şifremi yazıyorum login diyorum bekliyor bekliyor "time out" diye uyarı veriyor.

[TAMAM]botun en son versiyonu olup olmadığını kontrol et.[/TAMAM]

[TAMAM]bota yeniden giriş yap.[/TAMAM]

[TAMAM]Time out yazısı tekrar çıakrsa botun 3 serverinden diğerlerini de dene.[/TAMAM]

[BILGI]sorun devam ederse tekrar yazarsan sevinirim.
[/BILGI]

yeni gelen patchle beraber el yakma skilini basmaz oldu :S yoksa bu sorun bi tek bende mi var

yeni gelen patchle beraber el yakma skilini basmaz oldu :S yoksa bu sorun bi tek bende mi var
Yok tek sende değil bu sorun.

Arkadaşlar bende wizard çarımdan biraz kastıktan sonra, client sürümünüzü güncelleyin diyor. Buna bir çözüm varmı?

Birkaç gündür böyle bir durumla baş başayım.

nereye kursam aynı hata offfffffffffffffff

bot sürem boşa gidiyor arkadaşlar nereye kuracam ben bunu her yerde hata veriyor yardım edinnnn :saw:

Geri