• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

General Mobile Discovery

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
Beyler, mayıs ayında aldığım LG Optimus L7 telefonun bayramdan sonra satıp General Mobile Discovery almayı düşünüyorum.
Telefon hakkında biraz araştırma yaptım pek memnun olmayan yok gibi, herkez memnun..
Telefonu kullanan varsa, biraz daha bilgi verebilirmi bana ?

+ ları ve - leri nelerdir gibisinden ?

İnceledim, gerçekten kusursuz bir telefon. Kafamı karıştıran şu, bu fiyata bu kadar özellik anormal gibi geliyor..
İleride problem çıkarmasından korkuyorum..

benimde takıldıgım nokta bazılarına sorunlu geliyormus telefon :(

bide 650tlden aşa bulamadım :D 600 diyorlardı bazıları :D

İnceledim, gerçekten kusursuz bir telefon. Kafamı karıştıran şu, bu fiyata bu kadar özellik anormal gibi geliyor..
İleride problem çıkarmasından korkuyorum..

İleride problem çıkıcakmı bunu kullanarak görücez,telefon çok yeni şuan bunu bilemeyiz.

Ancak şunu söylemeliyim telefonlarının arkasında duran bir şirket 30gün içerisinde tam 3adet güncelleme geldi.

Özellikle son gelen güncelleme 16madde içeriyor telefon adeta meydan okuyor,kısa düşünen bir şirket bunu yapmaz.

Forumda kirlilik olmasın soru cevap konusu var oradan devam edelim.

https://www.maxigamerz.com/f1084/general-mobile-discovery-sikca-sorulan-sorularin-yanitlari-219992/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri