• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

General Mobile GM 5 Plus

Chimera07

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Haz 2014
Puanı
3
Öncelikle Herkese Merhaba;

Lafı uzatmadan direk konuya girmek istiyorum yeni telefon alacağım. Fiyat performans ürünü olarak 2016 yılının fiyat performans ürünü General Mobile GM 5 Plus seçilmiş ve hoşuma giden bir telefon birkaç yerde yorumlar gördüm ve fikrimde biraz soğudum sizlerinde bu yorumları paylaşmak istedim.

TELEFON GÖRÜNTÜSÜ;
6082104c6938ec1419267a2a1d9aeeef.jpg

TELEFONUN ÖZELLİKLERİ;
DcGc.png

FcGc.png

GcGc.png

HcGc.png

JcGc.png

KcGc.png

LcGc.png

McGc.png

NcGc.png

Yorumlardan Birkaçı;

D3oJNz.png

40Yl6Q.png

mEqLvV.png

vZY4O6.png

Sizde görüşlerinizi ve fikirlerinizi benimle paylaşıp kafa karışıklığı mı giderirseniz çok memnun olurum.

İYİ GÜNLER HEPİNİZE KOLAY GELSİN.

zamanında bende general mobile almayı düşünüyordum ta ki sony xperia z5 i görene kadar ha gidip xperia z5 al demiyorum ama sony alırsan general mobileden daha rahat kullanırsın

Birkaç problemden kaynaklı elimde kısıtlı para var bu yüzden düşük fiyata güzel bir telefon düşünüyorum.

Bütçeniz ve telefondan beklentileriniz nedir tam olarak detay verirseniz öneride bulunabiliriz.
Bütçem 1000-1300 arası değişiyor. Telefondan beklentim sadece fazla ısınmasın donmasın benim için ideal fotoğrafla pek aram yok benim için önemli olanlar hafıza, donmaması ve ısınmaması bu kadar.

Geri