• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu

progamer99

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2013
Puanı
1
Selamlar arkadaşlar.

Ramazan ayının başından beri deliler gibi bir oyun oynuyorum. Adı World of battles. Gerçek zamanlı bir strateji oyunu. Eskiden age of empireslarla büyümüş biri olarak bu tarz bir oyun oldukça dikkatimi çekti. 9 farklı sınıf 3 farklı da taraf var. Her ordu kendine belli bir seviyeden sonra dev bile alabiliyor. Ekipmanlar, birlikler ve daha fazlası emin olun bu oyunda. Bir de dünya haritası var. Klanımı kurup dünya haritasından pay almaya başladım bile. Varsa benimle bu güzel strateji oyununu oynayacak biri onu da bekliyorum.

Oyunu googledan World of battles joygame diye arattığınızda çıkıyor.

Bu da benden bir oyun içi görüntü olsun. :)

rlw2d.png

Gelecek olan varsa bana PM atsın. Görüşmek üzere. :)

Geri