• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Geri Döndüm Beyler :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dentrax

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2011
Puanı
707
Selam Maxigame,

Ne zamandır yoktum LYS-YGS yüzünden ve diplomayı da aldık. Artık LYS sınavlarını bekliyorum. Foruma baktımda sanırım düşüş var gibi yorumlar azalmış millet inekliyormu anlamadım ki. :rbk:

Ee nasılsınız bakalım. İyisinizdir inşallah. :D:alkis

Yeniden aramızda görmek güzel iyi forumlar :)

Wnyr74.png

Hoş geldin kodçu abi.

YGS'den kaç aldın acep?

Hoşbulduk. Kodçu ne olm. :D İmza güzelmiş. Ygs 250 puan ya sosyal boştu. LYS asıldım birde hep matematik 40 net civarı ortalama bio boş kimya fizik de 20-25 arası. İnşallah aksilik çıkmaz, gireceklere başarılar.

Hoşgeldin Furkan, hamd olsun iyiyiz. Sen nasılsın ? :shm:

[MENTION=156464]_DeaLyDeviL_[/MENTION] Hoşgeldin :D Geldiğin gibi bir şey sorayım. // .exe unpack işinden anlıyor musun?

Buralarda yoktum uzun zaman oldu orayı sonra anlatırım. İnşaALLAH seninle projelerim var kafamda biraz tasarlıyorum :D

Beni ekle sen fb.com/burakyogunprofile

Benimde var projelerim en son türev alma programı yapmıştım 5 ay oldu herhalde. :D Ben o.m atacağım inşallah sınavlar bitsin de.

[MENTION=156464]_DeaLyDeviL_[/MENTION] Hoşgeldin :D Geldiğin gibi bir şey sorayım. // .exe unpack işinden anlıyor musun?

Hoşbulduk ya ben bu konuyla çok ilgilendim. Kendi packer imi yaptım birkaçgün sonucunda fakat yaklaşık 10 dk içinde kendim kırdım o günden beri arşivim var tabiki. En iyisi 500 600 dolar verip lisanslı almak.Sro_Client diyorsan ollydbg ile kernel dosyasını dump etmen lazım. Youtubede kaynak vardır araştırabilirsin. Sınavlar bitmeden yardımcı olamayacağım maalesef. :)

Hoşbulduk ya ben bu konuyla çok ilgilendim. Kendi packer imi yaptım birkaçgün sonucunda fakat yaklaşık 10 dk içinde kendim kırdım o günden beri arşivim var tabiki. En iyisi 500 600 dolar verip lisanslı almak.Sro_Client diyorsan ollydbg ile kernel dosyasını dump etmen lazım. Youtubede kaynak vardır araştırabilirsin. Sınavlar bitmeden yardımcı olamayacağım maalesef. :)

O zaman kadar çözerim diye umut ediyorum :D Sayısal da matematik ağırlıklı çalış. herkes matematik yapamaz. en güzel puanı oradan alırsın

Adamın dibi hoş gelmişsin , sınavda başarılar dilerim :beer

Geri