• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Geri Döndüm

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nursis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Nursis

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2010
Puanı
760
Oncelikle merhaba arkadaslar. Uzun bir suredir aranizda degildim hesabim banli oldugi icin. Terk-i Diyar adminizle aramizda gecen bir diyalog yuzunden. Fakat kendisinin bir konusunu gordum ve o konu altinda ozrumu ilettim. Oda saolsun kabul etti. Bilirsiniz agirlikli olarak vSro bolumunde takiliyorum. Eger private server konusunda bir sorun yasarsaniz ve cozumunu bulamazsaniz bana ozel mesaj ile ulasmaniz yeterlidir. Veya Sorunlar ve Cozumleri bolumune konu acin. Elimden geldigince yardimci olmaya calisirim. İyi forumlar MaxiGame.

A116 cihazımdan Tapatalk HD ile gönderildi

Hepinize tesekkur ederim arkadaslar hosbuldum. :)

A116 cihazımdan Tapatalk HD ile gönderildi

Geri