• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gittigidiyor hk.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ZACA

Aganigi Naganigi
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eyl 2011
Puanı
440
Arkadaşlar 2 adet kulaklık siparişi vermiştim bayram öncesi. Araya bayram falan girdi derken 2 hafta geçti fakat kargo elime bir türlü ulaşmıyor , şubeye geliyor 1 gün sonra geri gidiyor . Satıcının 500'ün üzerine olumlu tradesi olmasına rağmen mesajlarımıda bir türlü cevap vermiyor . Gittigidiyordan ürün elime ulaşmadı diye bildiride bulundum 3 gün içinde satıcının cevap vermesi gerekiyor dedi . Bana gene cevap gelmedi , şimdide baktım ki 24 saat içerisinde şikayet bildirmezseniz ürün bedeli havuzdan satıcıya aktarılacaktır diyor . Tekrardan şikayette bulunuyum dedim ama bu seferde ürün elime ulaşmadı diye bir seçenek yok , saçma sapan seçenekler var . Sizce ne yapmam gerekiyor ?

Tüketici Danışma mı neydi acayip bi hat vardı dövlet baba çıkartmış,bi ara araştır olmadı bana ulaş Bilişim Masasına araştırma yaptırayım :)

Satan kişinin tel no varsa kesinlikle ara veya gittigidiyorun herhangi bir müşteri hizmeti varsa ara. Şikayet bildirimiyle olucak iş değil. Ve o kadar olumlu satışı varsa art niyetli birşey değildir yanlışlık felan olmuştur.

Satan kişinin tel no varsa kesinlikle ara veya gittigidiyorun herhangi bir müşteri hizmeti varsa ara. Şikayet bildirimiyle olucak iş değil. Ve o kadar olumlu satışı varsa art niyetli birşey değildir yanlışlık felan olmuştur.

Satıcının yokmuş , Gittigidiriyorunda yok sanırım arıyorum fakat bulamadım.Gereksiz bir yanıt merkezi var , yazarak soru soruyorsun mailine gönderiyorlar cevabını. Tabi ne zaman gönderirseler artık

Satıcının yokmuş , Gittigidiriyorunda yok sanırım arıyorum fakat bulamadım.Gereksiz bir yanıt merkezi var , yazarak soru soruyorsun mailine gönderiyorlar cevabını. Tabi ne zaman gönderirseler artık
bak burda var tel noları,sol altta destek hattı ve yanıt merkezi felan da var onlarada bak.

İletişim - GittiGidiyor

satıcınında %90 olması lazım iyi kontrol et.

Sen bana satıcının gittigidiyor profilini yolla usta,araştıralım.

Teşekkür ederim beyler ikinizede ilginiz için , ama bu kadar hızlı bir cevap beklemiyordum Damla Hanım jet hızıyla iletişime geçti benle :)

rnv4s.png

Senin adına Sevindim bizim içinde ders oldu artık sorun cıkarsa nereye başvurcagımızı ögrendik :D

Geri